Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb.6-7 cm-s fekete szandál...

Kb.6-7 cm-s fekete szandál évnyitóra? (bővebben lent, nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

Vélemény?Néha még suliba is felvenném.Vagy inkább ezüstöt?Szoknyával venném fel,mert a gimibe kötelező a szoknya lányoknak.

Holnap megyek vásárolni,azért nagyon fontos.(hajnali 1:30-ig fenn vagyok addig írj légyszi)

A válaszokat előre is köszi!15/L


2010. aug. 15. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
évnyitóra fekete.:S
2010. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha suliba is felvennéd, akkor inkább a fekete. Ezüst alkalmakra illik inkább, nem hétköznapra. De az évnyitóra jó lenne mondjuk. Lehet én is abban megyek évnyitóra. Amúgy a 6-7 cm az nem sok, ha nem vagy magassarkúhoz szokva akkor is tudsz majd benne menni szerintem. Én is ott kezdtem... Már 12-nél tartok. :DD Imádom őket. Jó vásárlást! :)
2010. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

főleg a 22:43-nak:P

még írjatok véleményt légyszi

2010. aug. 15. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp a feketét válaszd, mert az elegáns, bárhova felveheted (évnyitóra is simán fel lehet venni)-és gondolom, ha ennyire filózol rajta, akkor tudod hordani is az ilyen magas sarkú cipőket, az pedig határozottan jó :).
2010. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

de nem kelt rossz benyomást évnyitón ekkora magassarkú?

és sztem meg az ezüst is sokmindenhez jó(suliba,hétközbe),nem?

2010. aug. 15. 23:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős vagy. Bár gondolom nem 10 éves. Szóval nem, nem kelt rossz benyomást. Egy szép magassarkú mindig elegáns tud lenni. Amúgy is a 6-7 cm még tényleg nem számít olyan rettenetesen magasnak ( [link] <-- főleg ehhez képest). És én még mindig a fekete mellett állok. :DD De te tudod. Jobban ki tudsz használni egy fekete cipőt, mint egy ezüstöt. 22:34 voltam (ha jól emlékszem az időpontra:D)
2010. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 :P
2010. aug. 16. 00:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a 6-7 cm. :)
2010. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :P
2010. aug. 16. 00:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti ezüstöt vennék :O Simán jó szoknyával, én 5-6 centis sarokkal szoktam venni őket (magasabba fáj a lábam. Így jártam...), és teljesen jó az ezüst. Én is olyanba fogok menni évnyitóra, csak épp balettcipő. Szerintem a fekete olyan snassz... elegáns, de a cipőm legyen vidám :D
2010. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!