Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseltek, ha dokihoz,...

Mit viseltek, ha dokihoz, vagy ugyvedhez, ilyenekhez kell menni?

Figyelt kérdés

Azert tettem fel a kerdest, mert sokszor lattam mar pl rendelokben, hogy vannak ( foleg az idosebb nok) akik nagygeneralozva ulnek, elegansan, smink, stb, meg vannak akik mintha most estek volna ki a kertbol, melegito, polo, stb..

Ha ti mentek orvoshoz, vagy valami hasonlo helyre, mittudomen, ugyvedhez valamit megbeszelni, vagy bankba fontosabb dolgot elintezni, csinosabban oltoztok fel, vagy teljesen egyszeruen, farmer-polo komboban?

En probalok csinosabb lenni, de nem tulzottan, habar a mindennapokban is szreetek noiesebb cuccokat hordani.


2010. aug. 16. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
én az orvoshot sima utcai ruhát huzok fel, amit nap mint nap hrdok a vársban is....esetleg nődokihoz megyek vmi tunikába, esetleg szoknyába, mert elég kelemetlen egy szál punciba oda állnia doki elé
2010. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megis mit ? ruhat....nem fogok kisestelyit felvenni, csak azert , peldaul hogy felirassam ahavi fogamzas gatlomat..jezusom..
2010. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
orvoshoz (háziorvos) kényelmesen megyek, és olyan ruhákban amit könnyen le tudok venni, nem szeretem ha néznek ahogy kínlódok a vetkőzéssel :D
2010. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha orvoshoz megyek, akkor nem sminkelem ki magam, mert sz sztem nem oda való. Egyébként ugyanúgy öltözöm fel, ahogy szoktam (olyan sportosan elegáns), melegítőben meg ilyen gyűrött farmer-póló összeállításban nem mennék oda. Persze olyanokra is ügyelek, hogy mondjuk mélyebben kivágott felsőt stb. ne vegyek fel.


Ha hivatalos ügyben járok el, akkor ált. kicsit csinosabban öltözködöm, de akkor sem viszem túlzásba.

2010. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!