Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan aki a korlátozások...

Van olyan aki a korlátozások alatt leszokott a melltartó viseléséről?

Figyelt kérdés
Mármint nem arra gondolok hogy otthon home office-ban / távoktatáshoz nem hord-e, hanem hogy teljesen elhagyja, a normál életmenet visszaálltával se tervezi hordani többet.

2021. febr. 9. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha nagyobb lenne a mellem egy picivel , akkor szívesen elhagynám így a hétköznapokra a karanténtól függetlenül is. Melltartó nélkül még annyi kis formája sincs, hogy ne csak a mellkasom látszódjon.
2021. febr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Itthon eddig se hordtam ez nem változott. Ha viszont megyek valahova akkor veszek fel de ez továbbra is így marad, számomra nem változott semmi
2021. febr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Aki azért hord melltartót, amire való (tartsa a melleit), annak muszáj hordani. Ez nem szokás kérdése.
2021. febr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte sem hordtam,csak orvoshoz,vagy,ha nagyon átlátszó volt a ruha munkába,máshova nem.

A hátam mögött biztos megszólnak,a szemembe még nem merték mondani.

2021. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon ritkán veszek mióta távoktatás van, akkor is csak azért mert olyan ruhában vagyok amin a mellbimbóm nagy valószínűséggel átütne
2021. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ilyen kis toppot hordok amiben nincs se merevítő se pushup tulajdonképp csak egy mini passzos top. De csak azért mert így jobban kihúzom magam. Ha nincs rajtam, látszik nagyon és nem akarom hogy nézzék ezert olyankor 'rejtegetem' és emiatt kicsit osszehuzom magam. Szóval csak ezért hordok
2021. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!