Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják azt a stílust,...

Hogy hívják azt a stílust, amilyen stílusú lányok nekem bejönnek? 23/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogy hívják azokat a stílusú lányokat, akik nem annyira "nőiesek", hanem (nekem) fiúsak. Fültágítót hordanak, fiús ruhákban járnak, feketében is, deszkás fűzős cipőt hordanak még télen is (télen esetleg bakancsot). Nincs műkörmük, nem nagyon sminkelik magukat, nem öltözködnek nőiesen, tehát nem hordanak például csizmát, szoknyát, magassarkút. Esetleg ilyen lánnyal nagyon szívesen ismerkednék is párkapcsolat céljából.

2021. febr. 12. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg grunge?
2021. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Tomboy I guess... Nekem hasonló a stílusom, de nálam ez úgy működik, hogy havonta kb. 2x rámjön a dili és olyankor lányosabban öltözök😅
2021. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
Tele van hibbantakkal a világ. Jómódjukban már nem tudják hogyan ruházkodjanak fel 😀 Beöltöznek inkább idiótának azt elnevezik valaminek. Régen is léteztek ilyen egyének, azokat udvari bolondnak nevezték 😀
2021. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Tomboy.
2021. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#2 Ismerkedni lenne kedved?🤔
2021. febr. 12. 13:28
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Rám abszolút illenek a leírtak.😀

Se smink,se műkarom,szoknya vagy egyéb lányos cucc,még néha sem.

Tágító,karikák,pc,tetkó,pasis ruhák,kockás ingek satöbbi...


(Nem,nem kérek savazást,és társait...)

2021. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Ja és lemaradt,hogy igen,tomboy-nak mondják az ilyen "stílust" képviselő lányokat.


6/6 voltam.

2021. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyeneket igénytelennek nevezik ma.(én is ilyen vagyok,csak nálad sokkal öregebb)
2021. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Részemről az igénytelenség nem itt kezdődik,hogy valakinek nő létére fiús a stílusa.

Hanem ott,ha az illető nem tud tisztálkodni,a ruhái szakadtak,a haja zsíros,és két számmal kisebb ruhákba préseli a 150kilóját.

2021. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Búzavirágok.
2021. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!