Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik táska tetszik nektek...

Melyik táska tetszik nektek jobban ?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. febr. 12. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Michael Kors
Karl Lagerfeld
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
a karlos sokkal jobb, bar nekem a figura pont nem tetszik rajta.. de meg igy is jobb, mint a basic tucat michael kors.
2021. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A Lagerfeld, a Michael Kors nekem egyáltalán nem tetszik.
2021. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Nehéz. Ezek tipikusan azok a márkák, amik már annyi el lettek koptatva, hogy nem lehet ettől elvonatkoztatni. Mármint korszit kb már iróniából hordani is ciki.

Akkor már inkább a Karl, az is hivalkodóan középosztálybeli és középszerű, de talán valamivel jobban néz ki. Mondjuk a konkrét méretét én nem látom, de ha nagyobb mint a Kors, az megint egy plusz pont, mert abba kép alapján kb egy csomag papírzsepi meg két tampon fér be.

2021. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Direkt kisebb méretűt szeretnék,rohangálós táskának, amúgy vannak ennél sokkal drágább táskáim,nem középosztály,de azokat féltem,ezért nem hordom túl gyakran csak különleges alkalmakra.

Emiatt szeretnék egy egyszerű olcsóbb táskát ami jó minőségű.

Ha van esetleg más hasonló méretű fekete táska amit ismersz,szívesen megnézném .

2021. febr. 12. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyik sem. De ha választani kell, inkább a KL.
2021. febr. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Lagerfield
2021. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KGK79 válasza:
44%
Csak ez a 2 márka jöhet szóba? A David Jones-nak pl vannak normális árú, minőségi táskái.
2021. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Lagerfield sokkal jobb szerintem mint a kors. Kicsit divatosabb meg korszerubb. Több dolog elfér benne.
2021. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!