Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Aboutyou-val kapcsolatban...

Az Aboutyou-val kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Rendeltetek már onnan? Ami áru jött az normális állapotban volt ?
2021. febr. 15. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még semmit se rendeltem onnan, de valamiért szinte minden nap (!) küldenek nekem 20%-os kuponokat. Igazából csak azért vagyok oda regisztrálva, mert elég keményen promotálták magukat a nyitásuk előtt, és tudni akartam, hogy mik is ők tulajdonképpen.
2021. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran rendelek. Nekem eddig jók a tapasztalataim, másoknak nem mindig. Ingyenes a szállítás és a visszaküldés. Mostanában sokan panaszkodnak arra (mivel a termékeket 90 napig visszaveszik), hogy jó pár paraszt hordja egy ideig a ruhát, majd visszaküldi, vissza is veszik használtan. Csak ezeket a ruhákat később tovább értékesítik, mert nem ellenőrzik, hogy volt-e hordva. Én még nem jártam így, de ez elég kellemetlen. Viszont mivel indoklás nélkül visszaküldheted ingyen, így annyira nem gázos a dolog, a pénzeket mindig visszautalják max 5 munkanapon belül. Tehát ebben korrektek, gyors is a kiszállítás. Mostanában sokszor csinálnak kamu akciókat is, erre oda kell figyelni. Pl. olyan kamu akciót, hogy egy terméket 20 ezerért hirdetnek eredetileg. Aztán amikor "akció" van, akkor 25 ezernek írják a termék eredeti árát és ráírják, hogy mondjuk 30% akció. Engem mondjuk ez nem érdekel, mert egy határ fölött nem veszek semmit, ha akciós, ha nem. Ha nyomon követed ezeket és odafigyelsz az árakra, ebből sem lesz bajod.
2021. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy övet akarok rendelni :D de nem találok semmi kupont :D Ami felugrott az oldalukon kupon azt meg véletlen kinyomtam és nem jön fel megint :D
2021. febr. 15. 11:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 Ott nem is fogsz találni semmi kupont, csak ha emailben küdenek. Viszont van a facebookon egy csoport aminek about you termékek és kódok a neve. Ott mindig töltenek fel az emberek kuponokat. 10-20%-osakat. Szoktak lenni influenszer kuponok is, amit 18000Ft felett lehet beváltani és 25%-os. Ezeket is összegyűjtik a csoportba mikor vannak. Lépj be ebbe a csoportba és ott rengeteg kupon lesz mindig. Ott tanácsot is adnak ha nem tudsz valamit, meg szoktak kiírni a tagok posztokat, ha találnak az oldalon valami nagy akciót.
2021. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt problémám az oldallal. Nagy előnye, hogy ingyenes a szállítás, illetve elég gyors is.

Eddig minden szuper állapotban érkezett, és a méretezéssel sem volt baj.

2021. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Találtam kupont neten, arra a márkára pont nem érvényes amit rendelnék :D
2021. febr. 15. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj privátban, akkor küldök pár kupont, majd megírod működik-e. Viszont a csoportba belépést továbbra is ajánlom. Annyi, hogy ha alkalmazásból rendelsz, majd a kosárnál add meg a kupont, ne a kasszánál.
2021. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Párszor rendeltem és minden rendben volt, ami meg mégse volt jó méretben vagy magamon nem tetszett, azt visszaküldtem. Szerencsére ez ingyenes és a futár házhoz jön és átveszi tőled a csomagot, szóval egyáltalán nem macerás. A pénzt is visszautalták 1 héten belül. Így, hogy ingyenes a szállítás és a visszaküldés is, nincs kockázat a rendeléssel, nem veszítesz rajta akkor sem, ha élőben mégse tetszik az adott dolog.
2021. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget rendelek tőlük, ha nem márka oldalról rendelek, és lehet náluk kapni őket választom. Sosem csalódtam még, a méretek és a minőség is kiváló. Még csak cserére sem kellett visszaküldenem soha semmit. A kiszállítás is gyors, átlagban 3 nap szokott lenni.
2021. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fasza webshop, korrekt a kiszállítás és a visszaküldés is, de az árakat figyelni kell, hogy jó áron tudj vásárolni
2021. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!