Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Parndorf vagy Premier outlet?

Fejenállóútonálló kérdése:

Parndorf vagy Premier outlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne egy kérdésem, hogy Parndorfba vagy premier outletbe jobbak az akciók? Persze tisztában vagyok vele, hogy most nem lehet átmenni a határon, de ha ez elmúlik szeretnék kimenni. Viszont arra gondoltam, mi van ha nem éri meg, mert Magyar országon belül is találhatok olyan jó akciókat a Premier outletben. Nyilván a választék odakint nagyobb, de lehet egyáltalán nem éri meg. Leginkább olyanok válaszoljanak légyszíves, akik már mind a kettőben voltak és nem csak hírek alapján tájékozódtak.

Valamint ha Parndorfba mennék, a kajálás mennyire drága ott?



2021. febr. 16. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Parndorfban a kajálás hát Subwayben 10€, de van ott mellette egy étterem egy másik épületben a billával szemben aszem, anyumék azt mondták hogy ott fini a kaja meg olcsó, valami olasz aszem
2021. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%

Hát az előző nem tudom hova jár de én egy másik Parndorfot ismerek


Családdal már évekkel ezelőtt rájöttünk, hogy az itthoni Árkád nekünk nem jó, a cuccok nem megfelelőek (hossz, minta, fazon, anyag) így rokonok ajánlására elmentünk egyszer aztán Covid előtt ilyen 2 havonta jártunk ki vásárolgatni


A kaja drága. Van Burger King meg Starbucks az még oké de az éttermekben (Wagamama, Nordsee) mi 3 személyre 15-20 ezret tuti otthagyunk. Nincs Subway😞


A termékek jó minőségűek és jó árban is vannak. Persze oda kell figyelni mert egy két dolog még így is irreálisan drága, de remek akciókat lehet kifogni. Az outlet szót én annyira nem használnám rá mivel rendesen meg lehet találni a legújabb trendeket is


Az én kedvenc boltjaim: Nike, Salamon, The Cosmetic Company (minden nő álma), CK, Lewis, Tommy Hilfiger

2021. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Dede van Subway 😊 abban az épületben ahol a Meki is, meg talán a H&M de ugye én sem voltam már 1.5 éve kb, pedig már nagyon mennék 😕

Nekem a kedvencem az Adidas. Emiatt mennék, mert már kéne új cipellő, aztá ott néha tök jó akciókat lehet kifogni😌

2021. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De kíváncsi lennék egy olyan ember véleményére, aki már járt Pandorfban és Premierben is. Lehet premierbe jobb akciók vannak.
2021. ápr. 30. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alapokon (Adidas, Calvin Klein, Nike stb.) kívül teljesen más a kínálat, az akciók mértékére pedig itthon sem lehet panasz, az esetek többségben 33-50%, de nem ritka a 60-70% sem. Pestről nem feltétlenül éri meg külön emiatt kimenni, ha nincs valami ott, amit kifejezetten szeretnél és itthon nincs, de mondjuk azért, hogy vegyél két Boss és öt Adidas terméket, kár ennyit utazni. Bécs felé menet viszont mindenképp megéri benézni.
2021. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!