Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Pandorfban (Ausztria) mik...

A Pandorfban (Ausztria) mik azok az üzletek, márkák, ahova mindenképp érdemes bemenni? (Többi lent!!!)

Figyelt kérdés

Megyünk Ausztriába, és ezt is útbaejtenénk, de nem szeretnék akkor keresgélni, eltévedni és kétségbe esni, hogy mi éri meg és mi nem.

Elsősorban azok a márkák érdekelnének, amik Magyarországon nincsenek, vagy nagyon ritka számba mennek, ezért itthon viszonylagosan különlegesnek számítanak, vagy amik tényleg lényegesen jobb ár-érték arányúak, mintha itthon vásárolnánk.

Mindenféle típusú márka érdekel, azaz highfashion, ruha, sport, cipő, kiegészítők, smink és szépségápolás is.

Előre is köszönök minden segítő választ! :)



2020. júl. 12. 15:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Még az outlet weboldalát se sikerült megtalálnod...????


Végignézheted az összes márkát, aztán döntsd el, hogy melyik kell neked, vagy melyik éri meg.


[link]



Jó nagy marhaság csak azért megvenni valamit, mert papíron 70%-kal le van árazva...

2020. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
27%
Ha egy Burberry blúz mondjuk 790 EUR helyett "csak" 120, akkor megéri neked?
2020. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem láttátok azt a részt, hogy segítő válasz?
2020. júl. 12. 15:37
 4/29 anonim ***** válasza:
66%

Megadta az 1-es az outlet weboldalát.

Ez nem segítség?

2020. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#1, #2, képzeljétek, megtaláltam, viszont amint észrevetted, tapasztalatokat kérdeztem. Persze csak az értelmes válaszolókét, ez sajnos nem jutott el hozzátok. :(

#2 igazából nem lehet olyan rossz üzlet, bár kétlem, hogy ha már ilyen jó áron van, pont lenne a méretemben. :(

2020. júl. 12. 15:41
 6/29 A kérdező kommentje:
#4 én is megtaláltam, viszont csomó van, amit nem ismerek, amihez nem értek. A guccit meg a Dolce & Gabbanat mindenki ismeri, viszont vannak olyanok is, amikről még nem is hallottam, de jó ruhák vannak ott. Na, ezekről nem szeretnék lemaradni.
2020. júl. 12. 15:44
 7/29 anonim ***** válasza:
49%

Semmivel nem olcsóbb, mint a biatorbágyi premier outlet.

Kétségkívül több bolt van, meg talán valamivel nagyobb választék (pl. sportcuccokban), de a leggyakoribb méretek (pl. női 36-28-40, vagy cipőben a 38-39-es) legtöbbször hiányoznak. HIszen azok elkelnek teljes áron a normál városi boltokban is.

2020. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

És ha az angol megy mint második anyanyelvünk, az rendben van, de ha német szót írunk le akkor legalább helyesen tegyük!

Nem Pandorf hanem Parndorf a helyes.

Valószínű ezért nem találtad meg az outlet weboldalát sem ahogy az egyes írta...

2020. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem értem, hogy ha az egyes válaszát végig tudtad olvasni, az enyém miért nem.

Hányszor írjam meg le, hogy megtaláltam a webdalt? Sőt, előbb azt néztem meg. Csak te vagy ilyen értelmetlen, hogy ezt felfogd, és idegyere ebben kötözködni. Bocsánat, véletlenül elírtam, köszönöm, hogy segítettél. De a Google a hibás keresőszóra is ad találatokat.

2020. júl. 12. 19:15
 10/29 A kérdező kommentje:

Továbbra is TAPASZTALATOKAT kérek!!!!

Hogy SZERINTETEK hova lehetne. Mert én sem ismerhetek minden márkát, és nem akarom azokat kihagyni, ahova talán az egyik legérdemesebb lenne bemenni, pusztán azért, mert nem ismerem.

Szerintem nem annyira nehéz kérés, hogy ha már volt ott valaki, és segítene, akkor ehhez a kérdéshez egy értelmes és hasznos hozzászólást fűzzön.

Ha pedig nem tud, akkor oda írjon, ahol hülye és rosszindulatú válaszokat várnak, és ne ide.

Köszönöm.

2020. júl. 12. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!