Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről az oldalról mi a vélemén...

Erről az oldalról mi a véleményetek ? Megbízható? És erdeti cipőket árul ?

Figyelt kérdés

[link]

Néztem és olcsóbnak tűnnek a cipők itt mint máshol , pl a yeezyk meg az air force 1 ok meg ezek , és szerintetek egyáltalán ha esetleg rendel is innen valamit az ember megérkezik e az amit rendel és úgy néz ki az amit rendelt mint a képeken ? Valakinek van valami tapasztalata az oldalal kapcsolatban ?



2021. febr. 16. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem hogy teljesen tisztességes lenne. A pénzedet elbukni talán nem fogod, mert paypal-os fizetés van, ők általában jól kezelik az ilyen átveréseket hogy nincs termék és nem adják ki a kártyaadataidat.

Viszont idén hozták létre az oldalt, nincs semmiféle telefonszám vagy telephely megadva csak egy általános email cím és közösségi média, utánvét nincs. A szállítás 2-3 hét. A cipő méretét nem lehet kiválasztani az oldalon hanem megjegyzésbe kell odaírni, ilyet nem is láttam még. A cipők leírásában van a következő mondat:

A kínálatunkból bármelyik cipő megrendelhető, azonban nem tudjuk garantálni, hogy mindegyik termék elérhető az összes méretben. Előfordulhat, hogy a forgalmazónál esetleges készlethiány alakul ki, ebben az esetben lehetőség van másik cipőt választani, vagy természetesen visszatéríthetjük a teljes vételárat is.

Ez nekem azt jelenti hogy rendelés és fizetés után derül ki hogy nincs készleten. Ez megint gyanús, sose láttam ilyet se. Ha ez egy kereskedő lenne, számon tartaná a készletét egy rendszerben ami össze lenne kötve a honlappal.

Szerintem legjobb esetben is valami külföldről nem teljesen tisztán behozott (csempészett?) áruról van szó, de játszik az is hogy hamisítvány vagy hogy nincs áru.

2021. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen köszi az infót, utána olvastam itt az oldalnak és állítólag hamis cuccokat árulnak plusz nem elég megbízhatóak ,és igen nekem is nagyon fura volt az oldaluk .
2021. febr. 17. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!