Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok Budapesten egyszínű...

Hol tudok Budapesten egyszínű pólót vásárolni?

Figyelt kérdés
Szállítás és későbbi átvétel nem jöhet szóba. Olyat keresek, ahová bemegyek és pár perccel később kisétálok kezemben egy sima, egyszínű férfi pólóval. Ha a belvárosban van ilyen, az egy fokkal még jobb.

2021. febr. 19. 10:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az jött ki, hogy bár a H&M nem rossz, de a választék igencsak véges, és ráadásul nem tudom előre, hogy mi vár, ha belépek a boltba. Több színben is szerettem volna pólókat vásárolni, de meg kellett állapítanom, hogy erre a célra mégiscsak a webshopok/munkaruházati boltok lesznek a legjobbak, pedig inkább elkerültem volna őket. Köszi mindenkinek!
2021. febr. 22. 22:38
 12/15 anonim ***** válasza:
De webshopokkal amúgy mi a bajod? Egy csomó helyen bolti vagy csomagpomtos átvételt is lehet kérni, és akkor nem kell futárra várni. Én van hogy megrendelem az adott botlban lévő bolti készletről, és 1-2 óra után mehetek is, mert összekészítették, nem kell a boltban keresgélni.
2021. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Amúgy semmi, és a jövőben csak méginkább őket fogom választani. Egyébként egyrészt a kérdés kiírásakor SOS kellett pár színes póló fotózáshoz*, másrészt viszont szerettem volna látni és megtapogatni a terméket, mielőtt megveszem, ez a webshopban elmarad, legfeljebb utólag reklamálhatok. Ennek ellenére is úgy látom, hogy ez lesz a jobb megoldás a jövőben, kivéve ha nem tudok előre tervezni, mert azonnal kell a termék.


*Kedden egyébként rendeltem is, mert a következő hétfő reggelre kellett volna pár póló. A rendelés leadásakor és azt követően is azt igazolta vissza a webshop, hogy csütörtökön kézhez kapom, amely a rendelés és fizetés után péntekre változott (ez még így is jó lett volna). Péntek reggel azonban telefonon közölték, hogy hétfő lesz belőle, ami nekem már nem volt jó, mert hétfő 8:00-ra már nálam kellett, hogy legyen a csomag. Ekkor írtam ki a kérdést. Ha nem lett volna ez a malőr, még ennyi bajom sem lenne a webshopokkal, és ahogy fentebb írtam, a negatívumok ellenére is az őket fogom előnyben részesíteni a jövőben is.

2021. febr. 23. 11:00
 14/15 Metionin ***** válasza:
Amúgy érdemes ilyen pólóra nyomtató helyeken is próbálkozni, általában Gildan pólókat árulnak. Megveheted magát a pólót is minta nélkül és az jó minőségű.
2021. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jártam egy ilyenben is, nem voltak hajlandóak üres pólót eladni, nem is értették, hogy mit akarok, ha nem pólóra nyomtatni.
2021. febr. 23. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!