Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » (Buda)Pesten hol találok...

(Buda)Pesten hol találok olcsó turikat? (Leginkább XIII. ker.)

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy a Hádákban legtöbbször egy felső is 2-3 ezer forint körül mozog, ami nem vészesen sok, de nem az az "igazi turis ár". Több olyan turit is látok, ahol rámennek erre a new wave vintage, indie stílusra, ami miatt ilyen nagyon egyedi és különleges beütése lesz a boltnak, de az árak megsokszorosódnak.

Régen Szegeden éltem, ott volt olyan turi, ahol pár száz forintos kilóár volt, most ilyenben nem reménykedem, de én egy pár száz forintos darabárnak is nagyon örülnék.

Valaki tudna ebben segíteni?



2021. febr. 19. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A XIII. kerületet nem tudom, de az biztos, hogy az Astoriánál lévő humanában szoktak lenni pár száz forintos napok.
2021. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kilos hádában ki lehet fogni 500Ftos darabokat illetve a Humanakban (mindben) hetente csökken az áruk a ruháknak. 1500ról indul és 250 talán a legolcsóbb de akkor már a jokat elviszik.
2021. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!