Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike vs Vans? Melyik a jobb...

Nike vs Vans? Melyik a jobb és tartósabb?

Figyelt kérdés

Nekem van rengeteg Vans cipőm 10 pár fölött, kényelmesek, jók, de azt is tudom hogy, vagy a talpa kopik el, vagy az oldala válik le, vagy elől kiszakad a bőr, és fél évet bír max annak aki állandóan használja.

Nike-m még nem volt, egy Janoski Mid-et vennék, van valakinek tapasztalata?



#cipő #Nike #Vans #nike vs vans #vans vs nike
2021. febr. 19. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Életemben volt egyszer nikeom,hát tönkrement 2hónap alatt normális használat melett,adidas meg 2éve megvan aztán olyan mintha új lenne.
2021. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az tuti hamisítvány volt, én is kifogtam egyet, sajnos nagyon sok van, csak üzletből lehet már eredetit venni, te honnan vetted?
2021. febr. 19. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Deichmann
2021. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
érdekes, az is lehet nem mindegyiket csinálják meg tartósra, én most nézek videókat a Nike SB Janoski-t mindenki dícséri.
2021. febr. 19. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
A Deichmannban kifutó 1000 éves Nike cipőket árulnak. Azok még nem ezekkel a technológiákkal készültek mint a mai modern modellek. Egyértelműen a Nike-t ajánlom, a Vans nekem is mindig tönkremegy, pedig vigyázok azokra is.
2021. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Nike! De ne a piacon vedd 5000Ft-ért.

Vansot meg felejtsd el.

2021. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vans az igazi, nálam bírjak a strapát
2021. ápr. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!