Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jobb a Converse tornacip...

Miért jobb a Converse tornacipő, mint más tornacipők? Kényelmesebb? Tartósabb? Vagy csak a nevet veszik meg?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
tartós, kényelmes. nekem már sok éve megvan a conversem még mindig jó, semmi baja, egy sima fehér. nem is koszos :D mindig kimosom. vigyázok rá. megéri venni
2019. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Kifejezetten tartósak és kényelmesek is,na meg árkategóriában is teljesen jól megfizethető cipők.
2019. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Középiskolás voltam mikor vettem egy bőr Converse cipőt. Most 26 éves vagyok és mai napig bírja:D
2019. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyaltalan nem kenyelmes szamomra
2019. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem túl kényelmes. Általános iskolásként hordtam, volt 2 pár de egyikük sem volt túl tartós de nem is mentek szét nagyon hamar. Akkor azért vetettem meg mert divat volt és sokkal olcsóbb volt mint most.
2019. máj. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Egy hónapja vettem az első pár Converse csukámat.

Előnyei:

- egy hónapig még soha nem bírta egy tornacipőm se (eddig volt pár kínai)

- a valaha volt legkényelmesebb cipőm szerintem (bár az első hétben úgy voltam vele, hogy felgyújtom és kihajítom az ablakon, nagyon tört és dörzsölt és nyomott, de aztán egyik napról a másikra "betört" és hihetetlen jó lett)

Én egyébként nem akartam konkrétan Converse-t venni, drágálltam, de CSAK ebből a márkából létezik magasszárú sima sötétkék tornacipő (pedig nem hittem, hogy ez olyan extra igény lenne), 2 hónap keresgélés után feladtam hogy találok máshol, úgyhogy megvettem a konzervet.

2019. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt 2000 forintos tornacipőm és Chick Taylor All Star cipőm, kb. Semmi külonbség se kényelemben, se tartósságban.
2019. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miután betörtem nagyon kényelmes lett, csinos és rendkívül tartós!(egyik cipőm se bírta 5 évig)

Most újravettem :)

2019. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tartósnak tartós, de annyi pénzért sokkal jobb adidasok, nikeik vannak amik jobban tartják a lábat és kényelmesebbek is

5 év után jött szét a conversem de akkor csak azért vettem mert olcsón hozzájutottam, most sem adnék érte 10ezernél többet

2019. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
14%
Nálam alapból mínusz pont, ha meglátok olyat valakin. Utálom, hogy nagyon sok emberen ezt a legalapabb cipőt látom, semmi stílusa nincs. Hogy lehet azt a cipőt felvenni bármilyen alkalomra? Kertben kapálni, arra talán jó. Direkt fogalmazok ilyen keményen. Gondolom most pár embernél kivertem a biztosítékot.
2022. okt. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!