Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ideje szemezek a Jordan...

Egy ideje szemezek a Jordan cipőkkel, viszont nem nagyon értem hozzájuk. Azon belül van több típus? Itthonról hol tudnék rendelni, ami nem külföldi oldal? Egyáltalán jó cipők vagy csak felhypolt?

Figyelt kérdés
Kék tetszene nagyon, de abból is latt csomó félét. Az azért van, mert kamu vagy tényleg ennyi fajta van? És tényleg 50k körül vannak? (Látszik, hogy nagyon nem értek hozzá:D) Valaki segítsen, születésnapomra kérném, ha jók:)

2021. febr. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy Jordan 1 soha nem megy ki a divatból... Helyzetedben egy Jordan 1,vagy 11-et vennék.
2021. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jordan 1 már jöhet is.

Rapcity, Sneakerbox, Footshop, illetve facebookos cipős csoportokban is találsz.

2021. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szuper! Köszönöm!:)

Még egy olyan buta kérdésem lenne, hogy ezek unisexek vagy van külön női is?

2021. febr. 20. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Jordan 1-et unisexekhez raknám,láttam hypebeast lányokon 1-es Jordant rózsaszín színben is.
2021. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!