Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye ilyenkor már senki se...

Ugye ilyenkor már senki se vesz harisnyát farmer alá?

Figyelt kérdés
(Vékony nejlont se.)
2021. febr. 25. 13:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Én szoktam, de nem mindennap. Mivel pasi vagyok, szoknyát nem hordható, pedig szívesen hordok harisnyát.
2021. febr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nem irodaházban ülök, hanem terepen vagyok egész nap, akkor is ha mínusz húsz van. Elmúlt héten hiába volt nyári kánikula, én hajnali órákban voltam kinn 4-5 órát, végig fagypont körül, tehát vettem. Értelemszerűen délutánra nem vennék.
2021. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
87%
Én még szoktam venni, ha reggel megyek valahová.
2021. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én szoktam még mindég mert reggel korán megyek melóba és akkor hideg van.

Vékony nejlont szoktam.

F.

2021. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
En nem értem. Sokan azt mondják hogy utaljak a harisnyát de igazabol ha nincs 40 fok, nyáron is szívesen veszek fel. Vékony nylont. Előző pasim megszerettette velem. 20L
2021. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Nyáron a legjobb a műszál,igaz..?

15-ös.

2021. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Én nem nagyon szoktam alávenni, akkor inkább egy vastag bélelt nadrágot magában. Ha harisnyát veszek akkor azt általában szoknyával, és pont ősszel vagy télen, a hideg miatt.. Nekem Kényelmesebb és melegebb mint bármilyen nadrág és sztem aki fázik szoknya harisnya kombóban az rosszul kombinálja a ruhákat..

Pl: Comközépig vagy picitt lejjebb érő vastag szoknya(Bő legyen és ne szűk, hogy tartsa a meleget alatta), vastag harisnya bélelt Bakancs, csizma. Hosszabb szoknyával vagy csizmával szeles időre tökéletes.

2021. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%

17!

Milyen jó működőképes praktikákat írtál!

Ilyenkor eszembe jut a sok hiú férfiú aki egy szál gatyában fagyoskodik csak mert ők férfiak...

2021. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
Én még bizony tegnap is fel vettem a melós ruha alá a vastag harisnyanadrágot, igaz délután már melegem volt így, de délelőtt még bizony el kelt, főleg hogy ahol dolgozom ott iszonyat szeles az idő, és egy szál nadrágot bizony át fúj a szél..
2021. márc. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én farmer alá csak akkor veszek fel harisnyát ha napközben is mínuszok vannak és sokat tervezek kint lenni. Persze vastagabb minimum 40 denest veszek fel egy vastagabb farmer alá, az nekem pont jó.

Amikor már napközben pluszok vannak tehát nincs fagy és szél akkor szoknyát hordok vastag harisnyával vagy leggingsel az nekem így pont jó. Ha már kora tavaszias idő van akkor szoknya és harisnya van rajtam, harisnyából 40 denest hordok az 10-15 fokban nekem pont jó, nem is fázok benne de nem is izzadok és ha melegebb helyre megyek be akkor sem okoz gondot. Ha már 20 fok is van akkor vékony 20 denes harisnyát hordok, javarészt csak azt. Amikor már kellemes meleg van tehát 23-25 fok akkor egy combfixet felszoktam még venni de nem jellemző. Aztán ennyi.

Én nagyon nagy részt szoknyát viselek, nyáron pedig inkább egyberuhákat. Ha hosszabb sétára indulok akkor a rövidnadrág valamivel kényelmesebb. De sima hosszú farmer nadrágot vagy bármilyen nadrágot csak akkor hordok ha esős idő van.

2021. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!