Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha irodát vezetnétek, kötelezn...

Ha irodát vezetnétek, köteleznétek a lányokat szoknya viselésére?

Figyelt kérdés

Én igen. Szoknya, blúz viselésére, esetleg blézer és akkor alá nem kell blúz. Férfiaktól pedig egyszínű, elegáns inget és szövetnadrágot várnék el. Különlegesebb alkalmakkor meg kosztüm, öltöny, fekete-fehér színekben.


25/F



2021. febr. 26. 09:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Természetesen a blézer alá nem kell blúz kijelentést úgy értettem, hogyha van rajta blézer, akkor alá mehet egy kevésbé elegáns felső is, nem muszáj blúz...
2021. febr. 26. 15:10
 12/19 anonim ***** válasza:
11%
Ne vegyenek fel szoknyát. Jó nekem így, ahogy van, hogy bugyiban mászkálnak.
2021. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Kizárt dolog, hogy ilyen irreleváns, sőt, már-már produktivitást gátló intézkedéseket vezessek be. Nem is beszélve a dolog zsarnoki mivoltáról. Munkaerőt és szaktudást szolgáltat be a dolgozó, nem a személyiségét.
2021. febr. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

"férfiaktól pedig"


Azt legfeljebb pingvineknek meg majmoknak mondod te meg...

2021. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
5%
én 33 éves nőként olyan irodában dolgozom, ahol igenis kötelező nekünk a szoknya viselése. fekete térdig érő szoknya fehér blúzzal, testszínű harisnya.nekem nincs vele semmi bajom egyébként és hozzá lehet szokni, nem rossz ez.
2021. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Meg a mai világban nem is lehet. Elég egy alkalmazott, akinek ez nem tetszik, telepanaszkodja vele a netet, aztán elkönyvelik a céget szexistának, akkor meg le is húzhatod a rolót elég hamar. Nem véletlen, hogy a sikeres cégek manapsàg nagyon figyelnek arra, hogy nyitott és elfogadó képet közvetítsenek magukról a külvilág felé, amibe egy ilyen szexista szabályozás nem fér bele.

Kivéve ha a cég mondjuk egy kupleráj vagy egy sztriptízbár, akkor teljesen oké.

2021. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A szakmai tudás az ami számít nem a kinézet.

Ezt kevés marha tudja.

2021. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%

#7-es vagyok:

Annyit még hozzátennék, hogy előbb lennének olyan munkahelyek, ahol nőknél is a nadrágot írnák elő a szoknya helyett, mint hogy a szoknyát írnák elő, a nadrágot meg tiltanák nekik.

2021. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem, azért ennyire konzervativ gondolkodás mert picit sok.
2021. ápr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!