Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell megtanulni öltözködn...

Hogy kell megtanulni öltözködni? 20N

Figyelt kérdés

Sportolok, ugyanakkor van egy kis túlsúlyom, ami elég szerencsétlenül oszlik el.

Hozzám hasonló képet nem találok, lényeg hogy "terhes has" típusú hízásom van, és emellé még belső combra, felkarra gyarapodok.

Ráadásul könnyen is izzadok, a legtöbb ruhaboltban ami tetszik, azt is vissza kell dobnom az anyaga miatt.

De alapvetően az a baj, hogy nem tudom mi illik hozzám, nincs stílusom. Szerintem legjobban a melegítő áll nekem, de azt is élem ha elegánsan kell felöltözni, bár abban nem vagyok túl ügyes... A tipikus farmer-póló valahogy nem áll jól, a szűk farmer kihozza a hasam, ahogy a legtöbb szoknya is. Cipőkkel is meg vagyok lőve, abból szerintem a fehér sportcipő áll a legjobban.

De szeretnék már nőies, csinos lenni, szeretném hogy a barátom mellett kicsit jobban meg tudjak jelenni, és hogy jobban érezzem magam a bőrömben. Nyilván fogyni tudnék pár kilót (folyamatban is van), ettől függetlenül ugyanúgy aránytalan alkatom lesz.



2021. febr. 22. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom azt be tudod lőni, melyik body type-ba tartozol, tehát hogy körtealkatú vagy vagy homokóra vagy ezek társai. Ha ez megvan, rengeteg angol és magyar nyelvű videót, cikket találsz arról, milyen típusú ruhadarabokat érdemes hordanod, hogy kiemeld az előnyeidet és kompenzáld a kevésbé előnyös részed.
2021. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy alkattípusba se tudnám magam sorolni.

Itt van rólam egy kép, bár ez sem az igazi, hiszen nincs ekkora mellem, B kosaras vagyok.

[link]

2021. febr. 22. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ezeket nézd meg, szerintem utána okosabb leszel:


[link]


[link]

2021. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Az A-vonalú szoknya passzolna hozzád, csak az az ócska példány ami a linkelt képen van, nagyon béna. Kezdjük azzal hogy minimum egy számmal kisebb, és nem megfelelő a szabása.

Magyarán, keress A-vonalú ruhákat, amiknek magasan van a dereka.

2021. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ezek alapjan alma tipus vagy, aki hasra hizik, ami nem tul szerencses oltozkodes szempontjabol, DE alatlaban az almaknak szep, formas labaik vannak. en a helyedben azokat hagsulyoznam egy szep cipovel (nem kell extra magassarku, de egy kulonlegesebb darab a labadra tereli a figyelmet), szoknyakkal, ruhakkal. felul pedig ne hordj tul zart vagy magasanyaku felsoket, inkabb v-kivagasukat, mert azok optikailag nyujtanak kicsit. sajna a has kenyes terulet, mert se a tul szuk nem jo, se a tul bo. valassz valami olyasmit, amiben van valami erdekesseg, pl, egy exrabb pant vagy fodros ujj, h arra terelodjon a figyelem es ne a hasadra.
2021. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom pontosan milyen tanácsra gondoltál, én pl abszolút nem értek az alma körte homokóra ilyesmi dolgokhoz, de azt tudom tanácsolni, hogy hordj több fekete színt, mert az elvileg karcsúsít, és kevesebb fehéret, mert az meg kövérít (ez saját tapasztalat)
2021. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinos akarsz lenni blúzzal és egyszínű nadrággal nem tudsz mellélőni.

Vagy hétköznap szetthez vegyél csinosabb cipőt. (Elegáns szetthez tornacipőt viszont ne!)

Szoknyákból az A vonalúakat próbáld.

Egy blézer pedig minden szettet elegánsabbá varázsol.

2022. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!