Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A stílusos öltözködés drága?

A stílusos öltözködés drága?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, eddig nem figyeltem oda az öltözködésemre, mert nem volt időm, és a pénzemet is sokkal fontosabb dolgokra költöttem. De mostmár szeretnék erre is figyelni. Eddig teljesen átlagos cuccokat hordtam, bár nem volt ezzel senkinek semmi baja. nem képviselek konkrét zenei stílust pl rock.. inkább szeretnék sportosan öltözködni, esetleg discosan, vagy ilyen "partys ruhák", feliratos pólók stb. Erre vagyonokat kell majd költenem?
2010. aug. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem! Sőt, az lenne a legjobb, ha olyanokat vennél fel, amik egyszerűen tetszenek, a többiekre pedig továbbra se érdekeljenek, ha megszólnak. Ne akarj stílusokhoz ragaszkodni, semmi értelme, csak így leírni.. úgyis azt fogod venni, ami tetszik, és kész. NewYorkerben pölö múltkor 1500Ft-ba kerültek a pólók, volt 2000-ért is, tehát ott tudsz bőven válogatni, elég jó árért és minőségben (legalábbis nekem eddig nem volt velük gond, pedig van egy pár, nem egy-két hónapos).

Egyébként elmész, körülnézel, rájössz mi mennyibe kerül, aztán hajrá!

2010. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben, kössz! ;)
2010. aug. 17. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kell! Akinek van alapból affinitása ahhoz, hogy jó cuccokat állítson össze, vagy van egy markáns stílusa, olcsó (és ezt most nem minőségre, hanem árra értem) cuccokból is simán ki tud hozni jó szereléseket. Néha kínaiban is ki lehet fogni jó ruhákat, turkálóból is lehet baromi jó cuccokat szerezni, a plázás boltokban meg vannak néha leértékelések... :D.
2010. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

menj be sok boltba, és mindig az akciós részt nézd meg :D én is ezalapján vásárolok. new yorkerben sikerült kb 12ezer helyett kb 6 ezerért megvenni (nem Magyarországon vettem, kb ennyi lehet átváltva)

van h&m felsőm, sima, egyszerű felső, ~1500 forintért.

ausztriában érdemes körülnézni ;) sokkal nagyobb és több leárazás van

2010. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is a new yorkert mondon, ott vannak a legjobb cuccok már egy márkás felsőt megkapsz 2000-ért ami olyan is hogy majdnem megszólal-én is onnan vettem most egy fölsöt és nagyon sokan dícsérték h milyen jól néz ki, de persze vannak olcsóbbak is csak körül kell nézni, és az akciókat sem szabad kihagyni!

20/L

2010. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, már találtam is jó cuccokat! ;)
2010. aug. 20. 02:41
 7/7 anonim ***** válasza:
A New Yorker egy ratyi márka, ócska, és annyira nem olcsó, ráadásul a legtöbb szörnyen ízléstelen. Én plázába ált. C&A vagy H&M cuccok közül válogatok, de inkább a turkáló:) Ott mindenféle minőségi, márkás cuccok vannak fillérekért.
2010. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!