Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Fel merjem hozni egy...

Lányok! Fel merjem hozni egy nagyon jó lány barátomnak, hogy nőnek szoktam öltözni, és szeretném ha segítene kiválasztani a ruhákat, meg megtanulni sminkelni? 22/F

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Először puhatolózz, hogy mi a véleménye az ilyen dolgokról.
2021. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha nekem mondaná ezt egy fiúbarátom, meglepődnék, de segítenék öltözködni/sminkelni, és nem pletykálnám szerteszét. De én elég nyitott és elfogadó vagyok, a lányt te ismered,mennyire az.
2021. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő is elég nyitott, gyerekkorunk óta jóban vagyunk, gyakorlatilag bármit megbeszélünk, de ez azért kínos téma. tulajdonképpen a legféltettebb titkom. meg azért kicsit félek h rámenne a barátságunk annyit meg nem ér a dolog
2021. febr. 28. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Először valóban puhatolózz, nem mindenkinél jön le ez jól.
2021. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom mi ezzel a gondod, itt sok nő férfinek öltözik és simán felvállalják.

Íme egy link példának:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2021. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Először tényleg csak általánosságban hozd fel a témát. Beszéljetek ilyenekről, mutass neki más ilyen férfiakat, aztán meglátod mennyire elutasító.
2021. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!