Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Lányok ti hordtok férfi ruhákat?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk annyira jól néz ki egy póló és "kell".Nem a barátotok ruháira gondolok konkrét,hanem mondjuk boltban olyat amit kint is felvesztek.


Én most rendeltem egy Rick and mortys pólót de csak férfi részlegen volt,és ezt nem tudom hogy mennyire érezzem furának.


Ha hordtok akkor milyen méretet rendeltek?

Mennyire zavaró a férfias szabás?


2021. febr. 16. 13:49
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%

Én rendszeresen hordok. Apa ha vesz magának valamit és neki nem tetszik/nem jó rá nekem igen akkor elhordom. Van tőle egy melegítőm, a nadrágon picit bevarrtam a elől, hogy ne legyen ott az a dudor nekem.

Van 3 pulcsim, 5 pólóm barátomtól is van 2 pulcsi 1 póló. Imádooom őket, szerintem nem cikii.

16l

2021. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
82%
Az oversized cuccok amúgy is elég népszerűek most, szóval egy férfi pólóról nem feltétlen mondod meg, hogy az. De még ha látszik is, behúzva vagy csomóra kötve szerintem jól tud kinézni.
2021. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
90%
Én nem hordok. De szerintem nem gáz.
2021. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
62%
Milyen homárkák? Hol élsz te hármas, 2006-ban? Valószínűleg ötleted sincs a trendekről, a momjeans típusú farmerek sem kifejezetten nőiesek ha belegondolsz, mégis minden második lányon azt látsz. Meg persze tornacipőt, bőrdzsekit, és igen, férfi szabású pólókat. Hozza ékszerek, smink, ez szimplán a 2021-es divat. (Az egyik a sok közül, megjegyeznem ma már mindent felvehetsz, csak tudni kell viselni) Most akkor mind a saját neméhez vonzódik?
2021. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
29%
Nem, soha. Soha nem is éreztem ilyet, hogy annyira tetszik egy férfi ruha, hogy hordanám. Nőiesen szeretek öltözködni. Nem tudom, ez manapság bűn?
2021. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy bűn. Csak azt kéne megérteni, hogy különböző a lányok stílusa is, és el lehet fogadni, főleg ha jól áll neki amit visel.
2021. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
27%

Hármas vagyok.

Nem értem miért lettem így lebaszva, én csak válaszoltam a kérdésre, hogy nem hordok. Semmilyen homárkákat nem írtam. Meg kéne tanulni olvasni.

2021. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
93%
Nem te hármas, volt egy másik komment, te a négyes voltal, csak úgy látszik törölve lett.
2021. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
92%
Én szoktam férfi ruhákat venni, főként pólókat és pulcsikat, de van pl. férfi zoknim is. Szeretem, ha egy felső sima egyszerű szabású (nem karcsúsított, nem aszimmetrikus stb.) és picit hosszabb, bővebb. Női felsők között mostanában ritkán találok ilyet, általában túl rövidnek találom őket. Valamint olyan is volt már, hogy a mintája tetszett meg egy férfi pólónak és azért vettem meg. Szerintem nincsen vele gond, a legtöbb ruhán nem is nagyon látszik, hogy most az női vagy férfi.
2021. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
5%

A búzavirágok biztos viselnek.

De a NŐK nem!

2021. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!