Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan készítsem el a szoknyán...

Kovacs231223 kérdése:

Hogyan készítsem el a szoknyának a szabásmintáját? Esetleg van más ötletetek mint amire én gondoltam?

Figyelt kérdés

A héten jött hozzám egy kuncsaft és ezt a ruhát kérte, hogy varrjam meg. A problémám az, hogy a szoknyának a hajtásait hogyan készítsem el. Az én megoldásommal az a problémám hogy leüléskor nem fenekesedik e ki és ha feláll akkor helyére kerülnek e a hajtások. Linkelek 3 képet, amiből 2 a ruha 1 pedig az én ötletem.


[link]


[link]

[link]


Válaszukat előre is köszönöm! :)



#ruha #szoknya #divat #szabásminta #hajtás #oldalában hajtás a szoknyában
2021. márc. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem hajtás hanem egy sima szoknyára vannak csíkok varrva
2021. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az oldalában van rakás, hol az egyik, hol a másik oldalon váltakozva.
2021. márc. 2. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
az hüléyn nézne ki ha leülne és felállna. nem rendeződnének vissza a hajtások
2021. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem a váltott oldalas hajtásokkal igazad van, viszont jó eséllyel le vannak varrva belülről. Esetleg elképzelhetőnek tartom azt is, hogy az átfedés bizonyos hosszon szintén le van varrva semleges színű cérnával.
2021. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oldalt le vannak varrva.
2021. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!