Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudok ajánlani olyan könyvet...

Tudok ajánlani olyan könyvet (akár angolt), amiben kifejezetten szabásminták vannak?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ami leírást is tartalmaz, tippeket, tanácsokat, ilyesmi. Kezdő varró vagyok. Készítettem 2 szabásmintát eddig, de valahogy nem fekszik:)). Még alakítok rajta, de nagyon megkonnyítené a dolgom, ha lenne egy ilyen segítségem. Néztem bookline-on, ki is adott párat, de leírást nem tartalmaz és félek megrendelni. Minél újabb kiadás, annál jobb (de a régi fazonú ruhák is érdekelnek). Minél vastagabb, annál jobb. Minél több szabásmintával (blúz, nadrág, melltartó/top, majó, szoknya, kombiné:)), mellény, kabát stb.)


Videókat rendszeresen nézek. De kell szabásminta mindenképpen.


Vagy esetleg könyv is érdekelne, amiben a szabás, varrás alapjai/trükkjei/szabályai benne vannak. (Ez nem volt egy helyes mondat).


Na. Bocsi a sok szövegért.



2017. jan. 11. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A Burda magazint ismered?

[link]

2017. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam róla. Amint olyan helyen járok, be is szerzek egyet. Viszont úgy tudom, hogy 1 szabásmintát tartalmaz. Sokat spórolnék, ha megvennék egy könyvet, amiben bemutatja/elmagyarázza az alapokat.
2017. jan. 12. 01:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó, most látom, az oldalról is le lehet tölteni párat. Nagyszerű. Köszönet.
2017. jan. 12. 01:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Illetve könyvtárból is tudsz Burda magazinokat kölcsönözni, azt meg lefénymásolod, ami kell belőle és kész. :)

Engem magyartanárnőm küldött át mindig érte a könyvtárba, ő is varrt. :D Meg ott vannak régebbiek is. :)

2017. jan. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!