Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mondanátok olyan weboldalt...

Mondanátok olyan weboldalt ahol lehet rendelni viszonylag olcsón egy ilyen használt ruhákból összeállított csomagot?

Figyelt kérdés
Láttam valahol egy videót ahol a lány rendelt egy ilyen csomagot (bár nem tudtam kinyomozni honnan) és abban a csomagban olyan használt ruhák voltak amiknek így beállítottad a méreted, és akkor kiküldtek random használt ruhákat abból a méretből. Na, éss tudtok ilyen oldalt? Ha lehet magyar legyen, de ha csak külföldit ismertek az is jó.

2021. márc. 3. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

a viszonylag olcsó számodra mit takar? Mert van, akinek 2000 forintot, van, akinek 20.000-t...

És fontos, hogy "meglepetés" legyen, és ne magadnak válogassad ki?

2021. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Attól függ mennyit, és mit rendelnék attól a bizonyos weboldalról ha találok. De ha sacc per kábé kéne mondanom, abból is kiindulva hogy mennyit vennék meg és mit, olyan 2000-5000 FT lenne, nem számolva a kiszállítást. Ez lehet túl kevés, de a turiba ahova én járok ezért legalább adnak három felsőt.


Igen, fontos hogy meglepetés legyen, hisz ha nem, akkor ki se írtam volna kérdést, arra tudok weboldalt, nem is egyet.

2021. márc. 7. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!