Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ti mit viseltek...

Lányok, nők! Ti mit viseltek otthon?

Figyelt kérdés

Hogy öltözködtök otthon?


-direkt otthoni göncökben, amik olyan ruhadarabok, amiket már "elviseltetek"/fakók/használtak, rokonoktól kaptatok/túl nagy, bő/nem tetszik a színe/rendezvénypólók


-olyan ruhaszettben, ami utcára is megállja a helyét, tehát ha menni kell, télen csak a kabátot és cipőt kell még felvenni (ide nyilván a farmer + poló kombót értem, nem a kevésbé praktikus, kényelmes darabokat, pl. miniszoknya, mélyen dekoltált póló)


-újruha üzletekben vásárolt kifejezetten e célra tervezett kényelmes, "cosy" ruhadarabokban. És még otthonra sem vesztek fel elnyűtt cuccokat.



2019. jan. 13. 20:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Direkt otthoni ruha, amiket az első felsorolásban írtál.

Nyáron melegben meg bugyi és kész.

2019. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!

nyáron csak bugyiban? egyedül élsz, vagy a körülötted lévők is csak alsóneműt hordanak ilyenkor?

2019. jan. 13. 20:08
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Ez nálunk itthon elfogadott. Persze, ha jönnek rokonok, akkor felöltözünk, de egy 30-33 fokos lakásban azért elég meredek lenne, ha egész nap ruhában lennék.
2019. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Az első kategória cuccait, utcai ruhát nem nyúzom otthon. Nyáron meg én is bugyiban vagy bikiniben vagyok, nem zavar senkit (nyilván utcára nem így megyek ki).
2019. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen, melegítőt, leggignst, gumisderekú shortot pl. sose veszek fel nyilvánosságban, de otthoniak vannak, ehhez meg elnyúzottabb pólót vagy rendezvényről kapottat, esetleg barátomét :D
2019. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
2.és3. csoport vegyesen,mikor mihez van kedvem.Viszont az első csoportba tartozó ruhákat még otthonra sem veszem fel.
2019. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

És egy otthoni pólót mennyi ideig hordtok?

Mert gondolom nem teszitek a mosatlanba egy nap után... Megvan hogy, pl 4 naponta, hetente cserélitek, vagy amikor már tényleg nagyon ráfér a mosás?


Nekem rengeteg otthoni pólóm gyűlt össze az évek alatt (főleg rendezvény- meg versenypólók), és nem használom ezeknek a 80%-át. Nem igazán tudom mit kezdjek ezekkel...

2019. jan. 13. 20:45
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Vannak direkt otthoni darabok de neha felveszek cicanadragot vagy farmert ha ugy alakul a napom

Rengeteg polom van amit tesom kinott vagy paromtol elhoztam mert nem kellett neki


A polokat naponta cserelem pulcsit es nadragot ket naponta

2019. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni ruhában vagyok: pamut cicagatya (nyáron rövidgatya). Pólóból, felsőből mindig olyat hordok, amit már hordtam utcára is, de már nem akarom többet hordani. Nem veszek direkt otthoni pólót. Nincs semmi bajuk ezeknek a cuccoknak, de azért már nem 100%-osak (picit fakóbb pl, de azért még ki mertnék benne menni az utcára, ha kéne).
2019. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és naponta cserélem a pólóimat. A nadrágot kb 3 naponta.
2019. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!