Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok bőr óraszíjat...

Hol tudok bőr óraszíjat készíttetni?

Figyelt kérdés
Van egy karórám, ami integrált szíjas és elég speckó a csatlakozása emiatt nem hiszem, hogy lehet hozzá kapni tömeggyártott szíjakat. Szeretnék hozzá venni egy bőr szíjat, amit elkészíttetnék egy mesterrel. Ismertek olyat, aki vállal rendelésre szíj készítést. Egy Certina DS Eagle karóráról van szó.
2021. márc. 4. 20:43
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
Hasznàltóràs fb csoportban könnyebben kapsz ajànlàsokat. Pl M1o,Szép Làszló fasza szíjakat készítenek.
2021. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy bőrdíszművest. Esetleg Kom-Egom megyében tudok ajánlani. :)
2021. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem igen értem a kérdést. Felteszed, majd megválaszolod magadnak, hogy ismersz olyat, aki vállal rendelésre szíj készítést. AKKOR??? Esküszöm nem értem :D. Mire vársz választ? Ott van. Te magad írod le. Akkor vedd fel vele a kapcsolatot.


Amúgy nemtudom hogy az Eagle-nek melyik modellje van neked. Rákerestem. Hát ez idétlenül fog kinézni egy bőrszíjjal, hidd el nekem :D

2021. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!