Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz magassarkút venni ha úgy...

Gáz magassarkút venni ha úgy alacsonyabb a férfi? Vagy úgy egyáltalán magas lányként?

Figyelt kérdés
Nem szoktam azt hordani, de nyáron leresztelőre megyünk a párommal. (keresztszülők leszünk). Már nézegetek ruhákat. De csak olyanok tetszenek amikhez magassarkú nézne ki jól. Viszont ha azt felvenném akkor magasabb lennék a páromtól. Meg alapból elég magas, 178cm-es vagyok. Szerintetek ciki lenne? Ilyen 7-8cm.es sarkakat néztem.
2021. márc. 5. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Nézőként szerintem abszolút nem lenne ciki, én pl. több olyan párt ismerek a baráti körömben, ahol a nő a magasabb.

Viszont ha a páromat zavarná, lehet, hogy a kedvéért inkább nem választanék magassarkút. Léteznek elegáns cipők alacsony sarokkal is. Én lány létemre 182 centire nőttem, hát mit mondjak, eltartott egy darabig, amíg ezt a traumát valahogy leküzdöttem. De aztán lett olyan barátom, aki alacsonyabb volt nálam, és nem zavarta a dolog.

2021. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én szeretek magas lenni és a páromat se zavarná. Egyedül arra voltam kíváncsi, hogy mások mit gondolnak :D vagy menyire érdekes.
2021. márc. 5. 19:04
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akinek részben abban áll a férfi önbecsülése, hogy magasabb mint a barátnője, az a férfiasság már eleve nem valami stabil:D

Exem volt, hogy szinte olyan magas volt magassarkúban, mint én (186-7 körül vagyok) és egyáltalán nem zavart. Ő így érezte magát komfortosan, a stílusához tartozott a magassarkú, miért ne viselte volna mellettem?

2021. márc. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő, van amelyik pasit zavarja van amelyiket nem.

A pároddal beszéld meg, ha neki ez rendben van, nem gáz.


Én átlagos (165 cm) magasságú vagyok, az egyik párom egy magas volt velem, de nem zavarta ha magassarkút veszek fel.


Ismertem ilyen felállást, hogy cipő nélkül a lány magasabb volt mint a barátja.


De olyan magas lányt is aki azt mondta hogy őt zavarja ha a párja alacsonyabb, ezért nálánál magasabb pasit keres.


(A 178 valóban nem férfias, a 180 feletti az már inkább).


Amúgy van férfiaknak is magasított cipő (többek között Tom Cruise és Nicolas Sárközy is hord ilyet).

2022. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ne feledjük, néhány Germán országban a nők magasabbak átlagban mint a magyar férfiak. L: Holland nők.
2022. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!