Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz megvenni egy...

Mennyire gáz megvenni egy olcsóbb (15-20 ezer forintos) márkás pl. Nike / Adidas cipőt? Vagy inkább csak a drágább 30-50 ezer forintos termékeiket érdemes?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
xdd
2021. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia egy jo kis adidas nike cipobol a 10ezer forintos is minosegi tud lenni(tapasztalat).


toled fugg, hogy neked tetszene-e.

2021. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, minőségre teljesen jók azok is. Használtam már 10-15 ezres Adidast, a mostani pedig 25 ezres, nincs egetrengető különbség a kettő között ahhoz képest, hogy ez kétszer annyiba kerül.
2021. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gáz???

Volt nekem régen egy jó kis kínai cipőm, 4000 Ft volt. Sokáig húzta. Szerettem. Jól is nézett ki. Nem feltétlen az a jó ami drága. Régen még voltak jó kínai cuccok. Ruhák is. Manapság már nagyon le van butítva minden ott, ezért szoktam le némely dologról onnan.

Legyen jó összerakva az a lényeg. Férjem 1 év alatt széttaposta a 20 ezres márkás cipőt. Neki nem is vennénk 35 ezeré emiatt. A 20 is sok ha elrongyolja ennyi idő alatt...

2021. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

20 ezret se adnék ki egy ilyen retek ciőért!

Régen vettem egy niket, majd pár hónap után kb. szétesett.

Adidast 1-2 rokonom vesz, de ők is kb. 3-4 havonta újat vesznek.

Ja és egyikőjük sem az olcsóbb cuccokat veszit.


Nekem amúgy futó cipőm volt ami munkába járáshoz használtam. Ott bent meg szinte nem is kellett mozogni. Így foszlott szét!

(Most ugyan ez a típus 22-23 ezer)

2021. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!