Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Heavy Tools márkáról mi a...

Heavy Tools márkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintem! minőségben nagyon ott van, jól is néznek ki, kellemes áron vannak. Ha egy nyugati márka lenne, simán 2x-es áron adnák őket szerintem.

2021. márc. 8. 16:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
pólókkal én is megvoltam idáig, de ez kicsit szíven ütött..
2022. jan. 20. 16:52
 12/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy pont kifogtam ezzel a modellel, de nem próbálják már megmagyarázni, hogy normális ez egy télikabátnál, bemész vele egy boltba 5 percre, konkrétan beleizzadsz, és semmi légáteresztése nincs ennek a gagyi műszálnak ami benne van, majd kimész vele a -1 fokban és kapsz egy jó tüdőgyulladást a végén.


Volt már egy két télikabátom, hasonló áron, egynél se volt ilyen.

2022. jan. 20. 17:01
 13/17 anonim ***** válasza:
írd meg nekik a problémád
2022. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy téli kabát pont ne legyen légáteresztő, mivel tél van fúj a szél stb. A boltba pedig ki lehet bírni azt a pár percet, bár vannak olyan helyek, ahol erősen fűtenek és be lehet izzadni, de ez nem feltétlen a kabát hibája.

Szerintem nem azért nem veszik vissza mert használt, mivel fél éves vagy annál is több hónapos cipőket, táskákat stb is vissza vesznek ha van rá ok. Itt mivel magyarázod miért vegyék vissza? Mert meleged van benne a boltban? Nyilván egy cipő talpa ha leválik két felvétel után azt vissza veszik, mert nagyon nem okés, de egy olyan indok, hogy meleged van benne egy fűtött helységben.. Azt mondanák vedd le addig és kész. 🤷‍♀️

2022. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Minden jobb minőségűbb kabátnak van némi légáteresztő képessége, pont azért hogy ne izzadj szét benne, ha bemész 5 percre a boltba, vagy hasonlók.


Te is tudod, hogy ez nem kivitelezhető könnyen, hogy beugrasz a sparba 1 kóláért, és közben a hónod alatt cipeled a kabátot. Senkit nem láttam még ilyet csinálni.


Nem, egyszerűen gagyi minőség.

2022. jan. 23. 07:31
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem ilyen bajom eddig egy kabáttal sem volt

húzd le cipzárt, ne vegyél alá vastag pulcsit

2022. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

próbáltam mindent :/


Ilyen gagyi műszörme van belül, és amiatt izzadok bele.

2022. jan. 23. 12:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!