Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem undorító amikor egy nőn...

Nem undorító amikor egy nőn eláll a melltartó?

Figyelt kérdés

[link]


Itt Heninek komolyan eláll? Nem tartja senki gusztustalannak?

Én nem venném ezt a szettet így fel. Velem lenne baj?

Eddig nem igazán hallgattam a zenéit, aztán ma dobta fel megnéztem és nekem első körben szemet szúrt ahogy megnéztem a szettjét.

Remélem nem vagyok rossz kategóriában...


2021. márc. 10. 11:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2021. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Én az egész nőt annak tartom.

Úgy néz ki mint egy át operáltatott férfi.

2021. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Micsoda szörnyűség, de tényleg.

Nem, nem tartom gusztustalannak. A gusztustalanság valahol ott kezdődik, amikor valaki koszos és mosdatlan.

2021. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
30%
Ha van jó nő és genetikailag, optikailag is jól néz ki mind testben meg ruházatban akkor szinte nem lehet hibát mondani rá.
2021. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az "undorító" meg "gusztustalan" elég erős kifejezés egy ilyen piti szarságra.. de hát kinél mi veri ki a biztosítékot 😅
2021. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

A gusztustalan jelzőt nem ilyen dolgokra mondom.

Kicsi a melle, nem kerek a formája. Hiába a mérete a melltartó nem tölti ki.

Hát van ilyen. Ettől még nem gusztustalan..

Azt azért ne feletsük el, hogy ez egy videó klipp, tehát nyilván ott a figyelem felkeltés a feladat. Nyilván a hétköznapokban nem így öltözködik

2021. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Metionin ***** válasza:
95%
Az undorító nem jó szó erre de szerintem hülyén néz ki. Akkor áll el, ha nem jó a melltartó mérete. Nekem is mindig elállt, mert a legkisebbet se töltötte ki kosárban, így fel is hagytam a melltartókkal.
2021. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Én nőként inkább azt mondom ezekre, hogy vicces :D minek az a hatalmas melltartó, ha nincs benne semmi. Félreértés ne essék, kis melleim vannak és azokhoz megfelelő melltartót vásárolok. Nálam semmi nem áll el, max a férfiak szava :D
2021. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Úristen mekkora trash ez a klip. Szekunder szégyenérzet. Nem áll az annyira el, nekem fel sem tűnt elsőnek. Azért odafigyel héttel volna, ha már egy “igényes” videoklippet forgatnak. Gondolom a sok edzéstől eltűntek a mellei. Mondjuk amikor egy számmal kisebbet vesz fel valaki az sokkal gázabb.
2021. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
*odafigyelhettek volna
2021. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!