Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem undorító amikor egy nőn...

Nem undorító amikor egy nőn eláll a melltartó?

Figyelt kérdés

[link]


Itt Heninek komolyan eláll? Nem tartja senki gusztustalannak?

Én nem venném ezt a szettet így fel. Velem lenne baj?

Eddig nem igazán hallgattam a zenéit, aztán ma dobta fel megnéztem és nekem első körben szemet szúrt ahogy megnéztem a szettjét.

Remélem nem vagyok rossz kategóriában...


2021. márc. 10. 11:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Szóval csak az önbizalomhiányos és rinyáló csajok a nyerők? Akinek normális önbizalma van az meg elvan szállva?! Na ezért tart ott a világ ahol. Ha már egy nő meg van magával elégedve megrémülnek a férfiak.

A 8as voltam

2021. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hány percnél? Én nem bírtam nézni ezt.
2021. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
0:20-tól 0:30-ig biztos látod...
2021. márc. 11. 19:03
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

21. Áliász 8.


Te meg vagy az ellenkezőjük, az ilyen típusokat messziről kerülöm mint a kutyaszhart a járdán.

2021. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem "undorító", de valóban nem valami esztétikus.
2021. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
#24 örülök, hogy elkerülsz, valószínű úgyse tudnék én se mit kezdeni a te típusoddal.
2021. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább csak kínos. Végülis csak pár másodpercig látszik. Nekem van olyan ismerősöm aki folyamatosan két mérettel nagyobb kosarat hord. Az már inkább fura. Heni legalább azt tudta, hogy neki kis méret kell. (csak a stúdióban nem volt számára tökéletesen megfelelő melltartó) tedd túl magad rajta kérdező.
2021. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
19-es írta le az én problémámat. Az egyik mellem C (igazából 65/D, de ilyet úgyse kapni szinte sehol, úgyhogy 70-essel szoktam beérni), a másik B nagy jóindulattal. Szerinted mi a francot csináljak, kedves kérdező? Nyomorgassam nap mint a nagyobbikat, nehogy sérüljön a kis lelked a látványtól?
2021. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!