Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein előre kell utalni?...

Shein előre kell utalni? Ugyan olyan kártyával lehet csak mint pl wish-nél?

Figyelt kérdés

Tudom, ha rá megyek hogy megrendelem megtudod, úgyhogy ilyen válaszokat nem kérek!

Ha csak ugyan olyan kártyával lehet mint wishről nem is nézegetek az oldalon ezért lennék kíváncsi rá.



2021. márc. 11. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Ugyan olyan kártya kell hozzá
Nem kell olyan kártya
Lehet utánvéttel is rendelni
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Sheinről én rengeteget rendelek, csak előreutalással fizethetsz, de semmi probléma sincs soha. Ha nem tetszik valami kaphatsz visszatérítést, de eddig nekem sosem volt problémám.A kártyát tekintve meg nem értem mire gondolsz, xd igen ugyanolyan bankkártya kell hozzá mint bármilyen más internetes vásárláshoz :)
2021. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wishez, Aliexpreshez csak egy fajta bankkártya jó (azt hiszem valami dombornyomot) . Ami nincs a közeli családba, akinek van nála pedig nem szívesen kuncsorgok a kártyáért.
2021. márc. 11. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kevés oldal van, ami elfogadja a maestrokat és társaikat... (nekem is az volt, vért izzadtam mire megértettem ügyintéző kiscsajjal, hogy nem érdekel hogy magasabb díjkategória, de nekem egy használható kártya kell)

szerezz be egy rendes kártyát, mastercardot vagy visat, mindegy, de szerezz be egyet mert kb csak azok jók bármire is.

2021. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Revolut, transferwise...
2021. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!