Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 90AA vagy 95AA-s pamut melltar...

90AA vagy 95AA-s pamut melltartót találok valahol?

Figyelt kérdés

#90AA melltartó #95AA melltartó
2021. márc. 14. 09:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

20

Hú, nagyon köszönöm! A kedvességed meg az ötletet is. :)

Az a helyzet, hogy én ilyet bővítőt is vettem régebben, az sem volt elég, ezért áttértem a befőttesgumira kínomban. De akkor meg nem áll úgy. :(

Végül tavaly arra vetemedtem, hogy az Anita boltban protézistartó melltartót vettem nem kis összegért (90AA). De az tiszta műszál és nekem nagyon kényelmetlen.

Szeretnék végre egy igazán szép, igényes melltartót.

De igazad van, külföldről nagyon drága lenne hozatni.

2021. márc. 17. 09:29
 22/28 anonim ***** válasza:
49%
21 Nekem is állandó melltartó gondom van(keskeny körméret, nagy kosár), kb sehol nem kapok magamra semmit, csak neten, azt is aranyárba. Nyilván nem csúnya darabokat veszek, de mind semmilyen, snassz. Lemondtam már az igazán szép fehérneműkről régen. Sajnos akinek bármilyen irányban extrém(ebb) mérete van, az nem válogathat. Örülhetünk, ha egyáltalán akad valami ami méretben passzol, akkor az árakról még szó sem esett...
2021. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
49%

A gyerekméret felejtős, nincs 90-esben.

A bővítős megoldás tűnik a legjobbnak. Eleve azzal menj próbálni, lesz szerintem olyan fazon, amelyiknél nem feltűnő a csalás. Fürdőruhát hogy kapsz magadra?


22: bonprix-t nézted esetleg? Fazonból nincs túl sok féle, de legalább vannak szinesek, és nem drága. (Ha G fölött vagy, akkor mondjuk felejtős)

2021. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
19-ben rosszul tettem be linket. Ez a jó: [link]
2021. márc. 22. 16:55
 25/28 A kérdező kommentje:
Váááááááá. Még ez a link sem az igazi. Ki kell választani azt, hogy "size", beírni, hogy 40AA és ott van két melltartó. A jobb oldali csodaszép.
2021. márc. 22. 16:59
 26/28 A kérdező kommentje:

23

Nem tudok elmenni próbálni, onlány kell majd rendelnem sajna.


Fürdőruhát vett nekem vki, irtó kényelmes és szép. Egyrészes és nincs kialakított mellrésze. (Szóval lóg a cicim benne, mielőtt vki megkérdezi.)

2021. márc. 22. 17:02
 27/28 A kérdező kommentje:

Na, itt egy nagyon szép melltartó. Pamut. Elképzelhető, hogy kipróbálom a 85A méretet. Ingyenes a szállítás és vissza lehet küldeni, ha nem jó.

[link]

2021. ápr. 5. 18:28
 28/28 A kérdező kommentje:

Na, a méret létező jelenség, csak az nem jött még össze, hogy pamut is legyen. :)


[link]

2021. ápr. 15. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!