Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki milyen szájmaszkot hord?

Ki milyen szájmaszkot hord?

Figyelt kérdés

Van valaki aki külön szájmaszkot hord munkában és utcán? Esetleg utazáshoz?

Boltban is cseréli másra? Talán szelepes maszkot is hord valaki? Milyen FFP verziójú maszkot ha van olyanja? Várom a tapasztalatokat és hogy ki milyet hord, mert én eddig csak szövetet hordtam, előtte pedig kék orvosi papír maszkot, amíg ugye nem vált tartóssá a maszkhordás.



2021. márc. 14. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Fekete orvosi papír maszkot.
2021. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Dalí maszkot hordok :D
2021. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kint élek külföldön, így itt ffp2-es a kötelező. Már enyhén unom :D
2021. márc. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hármat szoktam váltogatni, egy macskásat, egy rózsásat meg egy holdas-koponyásat, attól függ milyen kedvem van, kívül műszál, belül pamut.
2021. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ki ilyet, ki meg olyat.
2021. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Sima kék eldobható papírmaszkot. Ez nem divatolásra való és nem is érdekel, csak muszájból van rajtam. Mióta tart a járványhiszti egyetlen maszkot sem vettem, tucatjával osztogatják mindenhol.
2021. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

szövetmaszkot amit ismerősök varrtak

lehet bennük levegőt kapni, ha úgy látom, hogy összekoszolódnak kimosom, de messze nem minden használat után

kicsit fel van fújva a járványhiszti, így csak azért hordom, mert nem akarom a főni zsebét tömni a büntetéssel (tudom, tudom, majd a lélegeztetőgépen🙄)

2021. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyen szövetmaszkosok majd egyszer belefutnak pár pofánverésbe, aztán megtanulják, hogy húzzanak orvosit.
2021. márc. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!