Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról aki...

Tiby99 kérdése:

Mit gondoltok arról aki divatból hord szájmaszkot az utcán?

Figyelt kérdés

Itt nem a zöld, kék és fehér orvosi maszkokra gondolok hanem a Wishen meg az Aliexpressen kapható fekete pamut anyagból készült maszkra gondolok. Úgy például, hogy: Fekete maszk, fekete póló, fekete nadrág és sportcipő.

Ti mit gondoltok erről? Én örülnék neki ha ez divat lenne Magyarországon.



2019. máj. 26. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy egy kis nyomi pózer.
2019. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Honnan tudod, hogy divatból? Mivan ha a légszennyezés miatt? Vagy, ha hasonló céllal, mint az orvosi maszkokkal, csak ez nem olyan ocsmány.
2019. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Utóbbi kommentre válaszolva speciel magamra gondolok nem másokra.
2019. máj. 26. 19:20
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés gyakorlatilag okafogyott. Magyarországon sokszor a kínai értékekkel vetekszik a légszennyezettség. És a munka világa is olyan idehaza, hogy rengeteg beteg ember jár be dolgozni, fertőzve mindenkit. Külső szemmel lehetetlen megállapítani, hogy nem egészségügyi okokból viseled.


De ettől független nekem személy szerint tetszik a dolog. Japán talpig fekete minimalista irányzatokban, valamint goth ninjában, techwear stílusban látni ilyet.

2019. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Létezik ilyen divat?
2019. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de szerintem nevetséges. Azt gondolnám, hogy a kis K popos gyerekeket majmolja, mert sokan azt hiszik, hogy ez divat, és ők is divatból viselik, és ez "annyira K popos" pedig ők a légszennyezés miatt hordják.

Bocsi, ismerősökből indultam ki, több ilyen is van.

Egyébként soha nem fog divatba jönni Magyarországon, csak az ilyen emberkék körében.

2019. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Divatból teljesen felesleges. Én arra gondolnék, hogy beteg az illető.

Egyébként próbáltál már ilyet viselni huzamosabb ideig melegben? Befülled benne az arcod és alig kapsz levegőt. Nagyon kényelmetlen.

2019. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentekre válaszolva nem vagyok K-POP rajongó és mitöbb, utálom őket , normális életem van és nem hallgatok ilyen zenének mondható zajokat. Egyébként ha hordanám az is délután lenne mert már jönnek nagy melegek és szó szerint rásülne az arcomra :D
2019. máj. 26. 22:07
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég vastag az anyaga jól jönne télen mert az orrom mindog lefagy. A másik meg ha szűri a csöves szagot a villamoson nálam már nyert ügye van.

(A sálam egyszerűen nem tudom úgy tekerni, hogy takarjon nyáron meg nem is hordok)

2019. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy mindenki volt tini, majd kinövi, és akkor rém cikinek fogja érezni a fiatalabb énjét
2019. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!