Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a karóráról? (Breitling) esetleg ajánlások?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mi a véleményetek erről a Breitling-ról?


[link]


Mint kinézetre, mint működésileg/kidolgozásilag

?

Azt tudom hogy az ETA 2893/2 re alapúl a B32 es Werk ami ebben ketyeg, de az Elaboré modell COSC minősítéssel :)


Ez lenne az első komolyabb órám(és a jelenlegi munkahelyem is “Sajnos” megköveteli a külsőségeket)


Esetleg jöhetnek még ajánlások max kb eddig az árkategóriáig :) Néztem még a Tudor Black-Bay modelleket is és a Breitling NaviTimer 8 as szériát is, de még élőben nem láttam.



2021. márc. 15. 15:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen kateógiánál szerintem valami komolyabb fórumot keress fel ennél, ne ilyen full laikusokkal telit. :D
2021. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Breitling. Működés / kidolgozás tekintetében elég jó. Nem fogsz csalódni benne.


Kinézete szubjektív. Nekem nem annyira tetszik amit linkeltél. Nyilván elfogadnám, ha valaki megkrédezné kérem-e. De ha másfél millióért órát kéne választanom, nem ez lenne.

Nem tudom milyen Navitimert nézegettél, szerintem azok sokkal szebbek mint ez. A 8-as mondjuk nekem túl egyszerű egy picit.

Ez:

[link]

Vagy ez:

[link]


Tudom, más tészta mint amit linkeltét. Kicsit "bonyolultabb", több segédszámlap, több szám, stb. Ízlések és pofonok. Nekem ezek a Navik nagyon bejönnek.


Ami a Black Bay-t illeti, az meg már búvár óra. Más, mint a 2 Breitling.

Én a Tudorral mint márkával valahogy sosem tudtam megbarátkozni. Másfél millióért nem hiszem, hogy Tudort vennék.


Nem tudom milyen stílusban gondolodsz, mert több félét említettél.

Azt mondtad a külsőség megköveteli. Öltönyhöz kell? Vagy mivel foglalkozol / milyen munkakörnyezetben vagy napi szinten? Van mellette több órád is?

2021. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

A mai világban nagyon kíváncsi lennék, milyen munkakör követel meg egyáltalán bármiféle karórát.


Amúgy elég jól néz ki, sokkal jobban, mint amit linkelt a 2-es

2021. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.

Nekem meg az nem tetszik amit a kérdező linkelt :D. Ez van.


Kettes voltam :)

2021. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
4: igen, azért 1.5 millát költesz vmire, annál legeslegfontosabb szempont, hogy neked tetszen..
2021. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Én nem venném mert nekem túl nagy, nem tetszik, és mert Breitling. Ez persze a szubjektív része, az objektív része az hogy ahogy kihozod a boltból bukod az ár kb felét. Ha soha nem akarod eladni akkor persze ez nem probléma, de én jobban szeretem ha van egy jó órám, hordom pár évig és egy csöves Seiko árát bukom rajta csak vagy bizonyos esetekben még keresek is vele. Persze kicsit többet kell rákölteni, bár ennek a Breitlingnek az árában is kapsz olyan órát ami értékálló.
2021. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%

Mer, milyen szerinted értékálló óra van 1,5 millióért? :D


Breitling szerintem elég értékálló. Az, hogy megveszed és a felét éri... Na az úgy f@szság ahogy van :D

Tudod mi nem értékálló? Egy Armani óra.


Jobban szereted, ha van egy "jó órád", és keveset buksz rajta. Mert a Breitling szar?


Milyen óráid vannak, ha szabad kérdeznem? :D

2021. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
47%

12:35

JLC, Vacheron Constantin, Rolex.

Màsfèl misi körül az Omega, Grand Seiko sokkal jobb vàlasztàs, de mèg a Tudor is. Tag Heuer Breitling meg ezek tènyleg olyanok amiket eladni se fogsz tudni soha ès rengeteget buksz vele. Ezek tipikusan azok a márkák amikor a tudatlan ùjgazdag bemegy a szalonba ès kèr egy nagy ès dràga òràt. Aztàn meg csak pislog amikor eladnà. Ezèrt is ìrtam, ha ez tetszik neki akkor vegye, de annak tudatában hogy ez anyagilag nagy mellènyùlàs.

2021. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát. Persze a ‘kinek mi a szép’ szubjektív kérdés ugyebár. De ez van, épp ezért tettem fel a kérdést :)



Off:Felmerűlt a kérdés feljebb hogy milyen munkakör ami ‘ilyen’. Építésvezető-mérnök vagyok, bár még csak pár éve, úgyhogy nem vagyok még’olyan öreg’


On:

Megnéztem élőben az Avenger 2 Gmt-t a Breitlingtól, nem jött be annyira élőben a full csillogós polírozott fényezés, és ráadásúl nagyon könnyen és látványosan karcolódik az órásom szerint.

Hosszas napok és több márkabolti látogatás után megszületett a döntés.

Breitling Avenger 2- Seawolf a Professional 3-as Satin fén-szíjjal, lett a győztes.

A mérete is tökéletesen passzol hozzám, bár először meglepett milyen vastag(bár 3000m vízállóságnál ez normális) de mivel nem vagyok az a 170cm és 60 kg os típus, perfekt.


Mégegyszer köszi a választ mindenkinek.

2021. márc. 18. 13:20
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

#8:

Ebben viszont nem teljesen értek egyet. Értem hogy mit akarsz mondani. De egy JLC-t vagy egy Vacheront szerintem nehezebben adsz el bárkinek, mint egy Breitlinget... Vagy Tag-et. Vagy Rolexet.


Breitling, Rolex, Omega, Tag, tipikusan azok a márkák, amit talán még azok is ismernek, akik nem érdeklődnek az órák iránt. Ergó sokkal eladhatóbbak is.

Ezeket még az 55 éves apukám is ismeri, pedig marhára nincs képben az órákról.

Ellentétben azt mondanám neki, hogy apa... Zsezser Lekutrrrr. Azt se tudná, hogy eszik vagy isszák, vagy hogy mit gyártanak. Vacheron az ugyan ez...

Van egy újgazdag valaki, aki akar egy drágább, minőségi órát. nyugodt lehetsz benne, hogy nem Vacheront fog venni magának. Beballag a Rolexbe, aztán vesz egy SubMarinert.


Szóval félig igazad van és értem amit mondasz. Viszont van másik oldala is az éremnek.

2021. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!