Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen anyagú pulóvert vegyek...

Milyen anyagú pulóvert vegyek ami nem bolyhosodik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Majdnem az összes pulóverem elkezd bolyhosodni 2 hét után.

Milyen anyagút érdemes venni aminél nem történik ez?

Rájöttem végül, hogy hiába jó a márka és több tízezer forint a pulcsi,ha ugyan olyan fos anyagbol készül mint egy 3ezres. :(

Kinek milyen vált be?

Köszi előre!



2021. márc. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan mosod őket?
2021. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amiben sok a műszál,a kínai szinte mind ilyen

Olcsóbb üzletek közül én a takko cuccait szoktam,a kötött dolgok közül legtöbb nem ilyen bolyhosodó.

A rossz anyagnak mindegy hogy mosod ,egy fél nap hordás után úgy néz ki,mint egy elhordott rongy azon a részen ahol súrlódik,kar belső rész,oldal...

2021. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.

40fokon szoktam,Lenor öblítővel.

Próbáltam 30fokkal de ugyan az lesz a vége.

Van olyan is amit elég felvennem 1x visszarakom a szekrénybe, másnap felvenném és bolyhos.

2.

Van olyan 4ezres kínai pulóverem amelyik tovább bírta mint a 25ezres tommy hilf.(3hónap és kezdte pedig heti 1x ha volt rajtam.)

De van olyanom is ami megvan lassan 1 éve és mintha most vettem volna. (nemtudom milyen anyagú és hogy hol vettem. :/.)

2021. márc. 15. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
fordíts ki és akkor nem fog, nekem se a drágább, se az olcsóbb nem bolyhosodik ki, én minden ruhaneműt kifordítva mosok
2021. márc. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!