Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Varronok!ha van egy kepem egy...

Varronok!ha van egy kepem egy ruharol azt megmutatom akkor azt "konnyen" megtudja csinalni vagy pl szabas mintaval kell mennem vagy hogy zaklik ez?vagy mennyire van meg az hogy ruhat varratnak a varronovel sima kisemberek is?

Figyelt kérdés
tartok tole hogy elmennek egy varronohoz es kb azt mondana hogy rendeljem inkabb meg a kulfoldi webshopon ahol lattam.mert hogy o nagyobb embereknek dolgozik.
2021. márc. 16. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kabátot varrattam, 3 kép alapján, hogy ennek az alja, annak a gallérja... szabásmintát ő készített hozzá, én csak a fotókat mutattam meg. Pont olyan lett, mint amilyet szerettem volna!
2021. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a varrónő annak dolgozik, aki megfizeti... de ha a kínai webshopos kétdolláros árat próbálod még lejjebb tornázni, el fog küldeni a francba, jogosan.

amúgy meg felhívod, elmondod mit szeretnél, ő megmondja hogy hozott anyagból dolgozik vagy majd beszerzi ő, elmész, megmutogatod mit akarsz, leveszi a méreteidet, megvarrja a ruhát.

2021. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. es arban mennyibe kerult a kabat? illetve melyik megyeben talaltal jo varronot aki kedves is
2021. márc. 16. 19:16
 4/9 A kérdező kommentje:
2.nem nem akarom azt hogy olcsobb legyen hanem hogy szep legyen egy alkalomra webshopokkal mar csalodtam
2021. márc. 16. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:

3: erre nem lehet látatlanban árat mondani!


Nagyon függ a várostól/falutól - és persze a kinézett modell szabás/varrás bonyolultságától is.


Nyilván Kiskunbürgözd-felsőn Jucika néninél nem annyiba kerül, mint egy Budapest belvárosi menő varrószalonban...

2021. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok, a párom nagynénje varrónő így nekem ingyen csinálta, nem tudom mennyibe került volna egyébként. Borsodi, konkrétan Tiszaújvárosban lakik.

Szerbiában is varrattattam ruhát, az olyan 15 ezer forint körül volt.

2021. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jó varrót választasz, akkor simán megcsinálja. Nekem mindig ez a szituáció, viszek 1-2 képet és utána még sokkal jobb lesz Ah eredmény mint amit szerettem volna.
2021. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
felek nem talalok eleg jot
2021. márc. 17. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdezősködj a lakóhelyeden...

Általában ajánlás útján szokás varrónőt találni....

2021. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!