Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Facebook marketplace-en...

Facebook marketplace-en márkás (pl calvin klein, guess, karl lagerfeld) cipőt/ruhát vásárolni mennyire lutri? Mert kinéztem egy guess cipőt, de félek hogy esetleg nem eredeti, ebben az esetben az adott összeget is sajnálnám kiadni rá.

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Biztos lehetsz benne hogy nem eredeti, ha az lenne nem ott árulnák, és nem annyiért.
2021. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk Törökországból hozták be? Mert köztudott, hogy onnan töredék áron lehet beszerezni eredeti termékeket, pl nyaralások alkalmával is...vagy ez is csak tévhit? 😂
2021. márc. 19. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Törökországba virágzik a hamisítás, de ha neked kamu cucc kell, lelked rajta, de aztán ne nyavalyogj.
2021. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meggyőztél, ezt most passzolom 🤷‍♀️😂
2021. márc. 19. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Facebook marketplace a legnagyobb trógerek gyűjtőhelye! Legyen szó kocsiról, mobilról, ékszerről..


talán privát csoportokból nézelődj, lehetőleg fehér ember árulja.. És igen, számla sem árt. Egy ilyen drága holmihoz elrakja azért a nagy átalg a blokkot, garancia miatt is..

2021. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom csak egy pillanatnyi kosza gondolat volt, de mar elvetettem az otletet😊 (amugy meg sosem vettem itt semmit, facebookot sem hasznalom tul gyakran es csak nem olyan regen vettem eszre hogy van ilyen funkcio is (jo, jo tudom az en hibam, hogy leragadtam 10 evvel ezelottnel😄)
2021. márc. 19. 21:19
 7/7 Akos.p válasza:
87%
A marketplacen olyan dolgokat jó venni aminek a szarmazása, életkora, extra tulajdonságai nek fontosak. Butor, szerszam, kiegészítő, kerti dolog. A cipő nem ilyen. Szaküzletből vedd mert a penzedert kapsz termektámogatást,- jótállás, garancia. Van kivel megbeszeld a problémáid stb.
2021. márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!