Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet értelmes farmert venni?

Hol lehet értelmes farmert venni?

Figyelt kérdés

Vázolom, hogy mikor végigjártam egy plázát mi volt kb a felhozatal:

1. tüdőnadrág, amiben a csajok nagy többsége úgy néz ki, mint akiket hátulról egy serpenyővel seggbe csaptak, kb csöcs alá ér de legalább alul bokalengető

2. "közepes" tüdőnadrág, de alul még mindig kispórolták belőle az anyagot

3. bő, lógós, trotty nadrágok, amikből ha a méreted veszed is úgy nézel ki, mint akire 2 számmal minimum nagyobb

4. az ún. skinny farmerok, amikből még mindig kint a bokád és elég sok belőlük rohadt hamar "kitérdesedik", nem tudom értitek-e mire gondolok


Egyszerűen megőrülök ezektől a húzd fel a tüdődig nadrágoktól, attól meg egyenesen falra mászok, hogy mindegyik bokáig v afölé ér.

Ahol találtam normális derékmagasságú nadrágot, ott az volt a baj, hogy bár vékony vagyok (177/56), a csípőm széles, cserébe bokám konkrétan nincs, tehát a csípőm miatt nagyobb méret kell, az viszont nem feszül rá a lábamra, hanem lóg rajta. Ami alul csőnadrág lenne, azt felül nem tudom begombolni. Kb már sírhatnékom van, hogy egy értelmes nadrágot nem tudok venni, netről meg nem merek rendelni, pont a fent leírtak miatt.

Valaki szenved még hasonló problémával? Hol vásároltok?



#farmer #tüdőgatya #bokalengető
2021. márc. 19. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem egy óriási probléma, hogy sírni kelljen miatta.

Vegyél olyat ami derékban és csípőn passzos, esetleg még combon is. A lába szárát pedig simán be lehet szűkíteni a kívánt méretre, sőt hozzá lehet alakítani a lábad formájához, így jobban fog állni, mint egy gyári szabás. Varrónőnél sem egy nagy költség, de ha van varrógéped, sima ügy megcsinálni, csak egyenesen kell tudni varrni.

Én magamnak szoktam ezt ugyanígy megcsinálni fiú létemre. :)

2021. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arra már gondoltam amúgy, hogy be kéne szűkítetni, csak nem tudtam hogy olyat lehet-e vagy mennyibe kerül vajon. Nincs kézügyességem és varrógépem sincs, te vitted már emiatt varrónőhöz a nadrágod? Mennyibe került? Meg lehet hülye kérdés, de ott fel kell vennem és megmutatni mennyire szeretném szűkre és ő veszi le a méreteket?

Köszi amúgy!:)

2021. márc. 19. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
I feel you, 178/68, széles a csípőm, kicsi a derekam, vastag a combom és hosszú a lábam, egy fekete, normál derekú skinny farmerre vágyom amiből nincs ki a bokám de valahogy mind rövid, vagy csípőben kicsi, vagy csípőben jó de derékban hatalmas. Ami eddig jó volt az a Mustang és valami teljesen random bolhapiacos márka. Próbáltam a Levi's-t is de az egy dolog hogy derékban nagy és lecsúszik szép lassan de ülepnél túl sok az anyag és PATTOG, minden lépésnél az anyag pattan egy jó nagyot.
2021. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még sosem vittem varrónőhöz mivel meg tudom és meg is szoktam magamnak varrni. De ismerős csajszi vitte már, 1-2 ezer körül volt.


Ha azt szeretnéd hogy tökéletesen passzos legyen, ne csak nagyjából csinálja meg, akkor természetesen fel kell venned, meg kell mutatni magadon, hogy a lábad egyes részein mennyire áll el, mennyit kell szűkíteni. Bejelöli, vagy felírja a méreteket, utána már meg lehet csinálni normálisan. Másképpen ez nem megy.


Amúgy egy ilyen művelet ahol csak a lábszárat kell szűkíteni, nagyon alap rutinmunka egy varrni tudó embernek, semmi bonyolultság nincs benne. Ha derékban, csípőben, fenéknél nem jó a méret, azt sokkal bonyolultabb szépen és jól megcsinálni. Azért javaslom hogy olyat vegyél ami derékban, csípőben, popsiban pont jó, és csak a lábat kelljen szűkíteni, mert az rutinmunka.


Amúgy ha valaki türelmes, kézzel is megvarrható. De varrógéppel azért szebb, egyenletesebb öltéseket lehet csinálni, meg sokkal gyorsabb is.

2021. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
túl magasra nőttél. ha alacsonyabb lennél, a nadrág is hosszabb lenne rajtad.
2021. márc. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levi’s üzletben jartal?
2021. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!