Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan közöljem a szüleimmel?

Hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Na vázolom a jelenlegi helyzetem:

Karácsonyra pénzt kértem mindenkitől (nem megadott összeget hanem amennyit jónak látnak) mert új ruhákat szeretnék venni magamnak (1 pólóm van amit fel tudok venni szoknyához, 1 harisnyám van amiben nem fagyok meg és 2 nadrágom van ami még nem szakadt szét és jó rám szóval nincs tele ruhával a szekrényem, ez a mindenbe belekötő tuskóknak ment). A probléma az anyukámmal kezdődik. Nagyon szeretem őt, ő is engem de az öltözködési stílusunk eléggé eltérő. Én rocker vagyok és szinte csak fekete ruhát vagyok hajlandó felvenni (máskülönben hülyén nézek ki vagy hülyén érzem magam) anyukám pedig főleg Retro-s és Devergo-s ruhákban jár. Szeretnék elmenni a Rockpincébe ruhákat nézni mert például nagyon jó szoknyák vannak ott és más boltam nem nagyon lehet kapni semmilyet nem hogy hasonlót. Hogyan közöljem a szüleimmel ezt?


Ja és hogy miért nem alszom már? Holnap oszt. kirándulás lenne de az ofő beteg és megszavaztuk hogy ne kelljen bemenni suliba :)

Kérem hogy a hormonzavaros idegbeteg mindenbebelekötök féle kommentelők inkább adjanak egymásnak pacsit.. az arcukba.. egy székkel, köszönöm!


Üdv. egy 13 éves nem divatrocker lány



#sündisznó #lány #rock #aranyos #rocker #Köszönöm az értelmes válaszokat ;)
2016. dec. 2. 01:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Ebből nekem az jön le, hogy jó a kapcsolatotok szerintem nem kell ezt túlparázni simán mondd el neki, hogy ott szeretnél vásárolni.
2016. dec. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd megszokja...:D Vagy ő is megy veled vásárolni ? ._.
2016. dec. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kèrsz karácsonyra kislányom?"

"Hát, lehet inkább csa pènzt, mert ugyis el akartam menni a Rockpincèbe vásárolni. Olyan jó ruhák vannak ott. Szoval pènzt kèrnèk csak. Köszi!"

Kb így. Nem kell túlreagálni

2016. dec. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Keresztanyu elmúlt 40, Orsayben, Promodban vásárol, de a gyerekeit simán elvitte Newyorkerbe idétlen feliratos pólókat venni. Pedig picit karótnyelt, de ha a kölköknek ez kell....

Szerintem az utolsó pont jól leírta: Anya, szeretnék rockpincéből 1-2 új cuccot.

2016. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Félre ne értsd, imádom a rockpincét, a fél ruhatáram onnan van de szoknya téren előbb nézz szét máshol is mert ott irtó drágák.

Hülyén fog hangzani de pl turiban, láttam már csupacsipka szoknyát ilyen 1500-ért.

Vagy ha mindenáron új és goth/rocker akkor ajánlom még ezt az oldalt, hasonló árkategória [link] , esetleg ha meg tudsz kérni valakit akkor aliexpress, ott is vannak jó vételek (22 euró fölött a vám ráteszi a 27%áfát is)

Ja és ha télen is szeretnél csini harisnyákat hordani vegyél alá testszínű thermo leggingset, szinte senkinek nem tűnt fel hogy ott van de nagyon jó meleg, nagyobb fehérnemű boltokban kapni

Nyugi én is a te korodban kezdtem ezt az öltözködést, viszont ha veszel valamit gondold át hogy mikkel tudnád felvenni, hány ruhádhoz illik, biztos nem túl sok-e és hogy biztos ki akarsz-e adni érte ennyit (pl van az oldalt fűzős nadrágjuk, nagyon tetszik de őszinte leszek én nem adnék ki 18-at egy gatyáért ami pár évig bírja míg a 40k-s punk rave poison red kabátot megvettem mert egy éve csorgattam rá a nyálam). Meg ha olyan ruhát látsz hogy "hm nem rossz, végülis tetszik" ne vedd meg mert tapasztalatból mondom nem fogod hordani, azt vedd amire ránézel és "úristen ezt imádom, ez KELL, nem megyek el amíg nem lehet az enyém" a szerelem első látásra ruháimat hordom 80%-ban.

2016. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ha megyünk vásárolni (anyával szoktam nem engedbek egyedül) és mutatok neki valamit ami nekem tetszik és neki nem tetszik akkor elkezdi hogy "fúj ilyet soha nem fogsz felvenni undorító hányingerem van tőle". Én meg nem akarok vele veszekedni... és félek hogy mit mondana.
2016. dec. 2. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vásárlás előtt beszéld meg vele normális hangnemben, hogy ezúttal te szeretnéd kiválasztani a ruhát amit vesztek, mert ha olyat vásároltok amit ő erőltet rád, akkor úgysem fogod hordani, mert nem tetszik. Amúgy elég durván fejezi ki magát anyud O.o
2016. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen.. pedig nem az a fajta lány vagyok aki alig vesz fel ruhát és mindenét kirakja.. de hát anya ilyen szóval alkalmazkodom hozzá ☺ és inkább szétnézek a hádában mert ott tényleg olcsóbb és néha kincsek vannak.
2016. dec. 2. 19:01
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha lesz saját munkád azt veszel amit akarsz...addig kussoljál, és tűrjed. 16/F
2016. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sehogy.

Te: Szeretnék ruhát vásárolni.

Ő: És hol?

Te: A Rockpincében.:) Ott szeretnék.

Ennyi igazából. A reakció maksz egy fél perc lesz mikor rájön hogy te nem az a kis aranyos kislány vagy. Velem is ez volt amikor elmobdtam hogy emo vagyok és olyan ruhákat szeretnék hordani. ;)

2016. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!