Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen fehérneműt...

Lányok, ti milyen fehérneműt preferáltok?

Figyelt kérdés

Milyet hordtok a mindennapokban, milyet ha csábítani szeretnétek?

Mennyire veszitek figyelembe a párotok/partneretek ízlését?


2021. márc. 19. 19:18
 1/9 Metionin ***** válasza:
87%

Edzős napokon varrás nélkülit, a többi napon sima bugyit, leginkább csípő fazont vagy franciát. Csábítós fehérneműm nincs. A párom ízlése nem érdekel, én se szólok bele hogy ő milyen boxert hord.

Melltartóról nem tudok nyilatkozni, nem hordok.

2021. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Melltartóból egyszerű push-up-ot, van jobban "felpakolós" dekoltáltabb ruhához, és kevésbé tömött pl pólók alá.

Bugyiból hipster fazon főleg illetve a jpress-nek ezt a boyshort fazonú bugyiját mert nagyon kényelmes a vastag, boxeralsó szerű gumija. Ha szexibb akarok lenni akkor brazil fazonú bugyi, sima fekete esetleg egy pici csipkével, nem szeretem az ilyen nagyon tanga nagyon csipkés darabokat mert 5 perc után már iszonyat kényelmetlen.

2021. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Boyshort főleg.


Nem érdekel az ízlése, ha tetszik neki a tanga, hordja ő, nem Barbie baba vagyok.

2021. márc. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ritkán hordok fehérneműt. Csak bugyit szoktam, azt is akkor, amikor menstruálok.
2021. márc. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok nagy fehérnemű rajongó, inkább maradok az egyszerűbbnél, de általában badyt szoktam viselni, én ezt szeretem.
2021. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Francia, hipster vagy hagyományos fazont szoktam hordani, tangát csak ritkán. Anyag tekintetében pedig sima pamutot vagy csipkét preferálok.

Melltartót nem igazán szoktam hordani, de áttetsző ruhákhoz van pár darab amik sima lézer vágott darabok

2021. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Francia, vagy ha szuk a naci akkor tangat sajnos, foleg pamutot, szexizos nekem nincs :D

Melltartobol t-shirt melltartokat (a lidl-s esmarasok meglepoen jok) , bar most kezdek atszokni a bralettekre meg telen csomoszor ilyen konnyebb sportmelltartokat hordtam a pulcsik ala, mert a kutya sem latta.


Viszont ha jon a jo ido es jonnek a kivagottabb felsok akkor szeretnek valami olyan melltartot, ami szep dekoltazst csinal,+ most lett baratom, talan veszek par uj bugyit is "szexizosnek", de az is szigoruan pamut, maximum megbolonditva a szelen egy kis csipkevel, amugy sem hiszem, hogy tulzottan figyelne, hogy milyen fehernemu van rajtam¯\_(ツ)_/¯

23/L

2021. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerű fazonú szivacsos és push-up melltartókat hordok klasszikus pamutbugyikkal. Szexi darabjaim sosem voltak, nem is lenne mit kihangsúlyoznom velük.
2021. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Mindennapokban pamut tanga. Csabitani szeretnek akkor csipkes tanga vagy cernatanga.


Parom kereset figyelembe vettem, o jobban szereti rajtam igy most mar csak tangaim vannak.

2021. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!