Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhatár frissítés? (Lent!)

Ruhatár frissítés? (Lent!)

Figyelt kérdés

Szeretnék pár új ruhát beszerezni (igazából nem most, hanem majd a közeljövőben, ha végre picit nagyobb mozgásteret kapunk és lesz is őket hová felvennem).


Nos a kérdésem az lenne, hogy tetszenek ezek az Amnesia, La Mia Moda stb. féle ruhák, de iszonyat drágának találom az ilyesfajta üzleteket, és valaki nem-e tud ajánlani valami hasonlót olcsóbban, esetleg egy jó outletet? :)

Vagy ti hol szeretitek beszerezni a ruháitokat? Használt ruhák annyira nem érdekelnek.


Köszi a segítséget.



2021. márc. 21. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Magenta talán még van, Terranova volt nagyon jó, de az nem tudom van-e még. Benetton/Sisley-t ajánlom még.
2021. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Magentán is vannak azért árak, Terranova pedig sok helyen megszűnt sajnos igen. :( Azért köszi ment neked a zöld kéz.
2021. márc. 21. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Orsay?😅
2021. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Orsay-ban általában nagyok rám a ruhák, mert alacsony is vagyok és xs-s méretű ruhákat hordok, ott pedig picit a méretezés ahogyan észrevettem bővebb, de még csak próbálni próbáltam ott ruhát, nem gyakran, majd meglesem azért, köszi!
2021. márc. 21. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz be azért, szoktak lenni nagyon jó akciók :) exemmel mindig oda jártunk 😂😂 (fiú vagyok)

Vagy esetleg MANGO, azt meg anyukám szereti 🤷😅 nemtom te milyen stílusban (fiatalos, idősebb) gondolkozol

2021. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Marks and Spencer is verhetetlen volt, de sajnos az is kivonult. Amnesiához talán a Miss Sixty áll közel, de az egy fokkal alsóbb kategória.
2021. márc. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg a Max Mara is jó az Andrássyn, de az már jóval drágább dizájner.
2021. márc. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!