Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kabát alá vesztek fel kardigán...

Kabát alá vesztek fel kardigánt ha hidegebb idő van és hosszú ujjú pólóban vagytok?

Figyelt kérdés
Én állandóan leizzadok lány létemre ezért már nem tudom, hogy kell rendesen öltözködni, hogy ne süljek meg és ne fázzak meg.

2021. márc. 23. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Kabátot se hordtam szinte egész télen 🤷‍♂️
2021. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-én ezt nem tudnám elképzelni, hisz voltak azért fagyos idők is meg kemény havas mínuszok.
2021. márc. 23. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nagyon meleg kabátom van, -10 fokban is elég volt alá egy normál póló.

Amíg csak egy vékonyabb szövetkabátot hordtam, az alá vettem (bár inkább rövid ujjú pólókat hordtam és arra egy pulcsi és a kabát).

2021. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-Igen ilyenre gondoltam ami meleg azért :)

így mégse izzadnák le igazán de viszont zavar hogy kint van a nyakam mert amikor kardigánom van akkor ugye ott a kapucnis része ami takarja de a kabátnak meg nem takarja.

2021. márc. 23. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a sál. Abból is van vastagabb meg vékony, lehet váltogatni időjárás szerint.
2021. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-igaz :D
2021. márc. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!