Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan rendeljek 52/54 nagy...

Honnan rendeljek 52/54 nagy méretű ruhákat?

Figyelt kérdés

Kikbe szoktam vásárolni mert jó és olcsó. De most zárva van és szükségem lenne egy két ruhára. Molett oldalakat néztem de 5-10e Ft körül van 1 darab vagy az felett... Ennyit nem akarok kiadni egy sima egy színű pólóra. Kik árakhoz vagyok szokva szóval max 3500-4000ft amit kiadnék egy pólóért/felsőért. Méretek változó f&f-es ruhákból jó a 46-48is kikben csak az 52/54 vagy fölött. Ha turiban vásárolok pl Háda volt példa hogy 48as jó volt de volt hogy csak az 54es. Gondolom szabás függő. Mivel neten keresztül nem tudom felpróbálni olyan oldal kéne ahol 52es mérettől felfelé lehet jelölni a szűrőt, inkább biztosra mennék és kicsit lógjon mint feszüljön. 21 éves vagyok és lány szóval ennek függvényében kéne egy megbízható webshop :)


Köszi :)



2021. márc. 26. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
bonprix?
2021. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
hát nagyon lutri netről ruhát venni. Ha tudod a méreted egy bizonyos márkában úgy ok, de egy másik márkának megint más méretezése van :D
2021. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyméretű családtagom bonprix-ről szokott, meg van elégedve.
2021. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, hogy nem ér rá még egy-két hétig hogy ne vegyél új ruhát 🤷‍♂️🤦‍♂️
2021. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Néztem bonprixet, de szeretnék több helyen nézelődni.

#4 szerintem jobban jártál volna ha csendben maradsz. Semmi közöd hogy mikor veszek ruhát, nem is tudod nem is fogom elmondani hogy miért kell most és feltelezem nem is érdekel téged. Ebből fakadóan nem értem minek írsz ide te szerencsétlen

2021. márc. 26. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon nehezen találok ruhát, igaz rám sajnos csak a 60-as vagy nagyobb méret jó. :/ Külföldi oldalakkal nem próbálkoztál?
2021. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anno AliExpressről rendeltem de min 1 hónap a szállítás ha rá fizettem sose kaptam meg mehettem a só hivatalba reklamálni.... Nekem meg húsvét előtt kéne ... Wisht nem szeretem bangood drága. Ezeket ismerem.
2021. márc. 26. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bonprix-vel az a baj hogy míg a C&A-ban 48-as farmerból a méretem, addig bonprixnél 54-est ír amivel be is fürödtem mert óriási volt. Minden fajta ruhadarabnál ki kell tapasztalni a méreteket és a véleményeket is figyelni kell. Arról nem is beszélve, hogy egyre bénább ruhák vannak ott.
2021. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#11 HalIstennek nem amiatt kell le is kopogtam... Amugy néztem őket de csak 50ig van sajnos pedig tök jól néznek ki :/


#12 kettőnk közül szerintem te vagy ideges hisz foglalkozol a kérdésemmel és pazarolod rám az időd 🤷


Amúgy ha mindenki ennyire kíváncsi: azért kell ruha mert jön a húsvét is, és azért nincsmit felvennem mert az amúgy is kevés ruhámból elajándékoztam 2 zsák ruhát egy anyukának aki egyedül neveli a gyerekeit és megszűnt a munkahelye.... Most maradt 5 rövid pólóm meg vagy 6 hosszulju 2 nadrág meg 3 kardigán és nincs tavaszi kabátom sem, még olyan 7 db itthoni pólóm van meg 2 váltás pizsi. Nem, nem kidobásra szántak voltak amiket adtam. Én rendszeresen cserélem ruhatáram ha tehetem adományozom vagy potom összegért eladom... nem halmozok semmit. Közben jöttek a korlátozasok erre nem számítottam hogy mindent zárnak közelben van egy XXL nevű kínai ott is mindig tudtam venni de azt is bezárták pedig tavaly nyitva volt... ezért maradt az online meg nem is megyek sehova szívesen ilyen magas eset szám mellett. Szóval remélem érthető. 1 nagy gardrobunk van mivel nehezen találok magamra ruhát amiatt sincs sok. A gardrób fele az enyém másik páromé 170cm széles a gardrób.. Több ruha tárolásra szánt butorunk nincs. Úgy hogy abszut nem aza típus vagyok akinek azért nincsmit felvennie mert halmozza a ruhákat. Nekem tényleg alig van ruhám most. Célom hogy mindenből legyen olyan 10db új darab és ennyi....


Én senkivel nem akarok vitázni nyugodt őszinte ember vagyok. Sajnálom hogy nem tudtad kielégítően felidegesíteni magad remélem holnap jobb lábbal kelsz fel és én is megtalálom azt a helyet ahonnan tudok rendelni egy pár darab ruhát amíg nem nyitnak ki a kedvenc üzleteim, ahonnan nem lehet rendelni sajnos...

2021. márc. 26. 16:47
 10/11 A kérdező kommentje:

Keresgéltem neten gép előtt olyan 3 órán keresztül mire nagy nehezen beláttam hogy a Háda lesz a legjobb megoldás.

Bonprixbol is kb olyan ruhát vennék mintha turibol vettem volna csak töredék annyiért... És még egész jókat is találtam. Ha esetleg tudtok még is valami egyéb oldalt írjátok még nyugodtan hátha másnak is segítettünk ezzel.

2021. márc. 26. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!