Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan rendeljek 52/54 nagy...

Honnan rendeljek 52/54 nagy méretű ruhákat?

Figyelt kérdés

Kikbe szoktam vásárolni mert jó és olcsó. De most zárva van és szükségem lenne egy két ruhára. Molett oldalakat néztem de 5-10e Ft körül van 1 darab vagy az felett... Ennyit nem akarok kiadni egy sima egy színű pólóra. Kik árakhoz vagyok szokva szóval max 3500-4000ft amit kiadnék egy pólóért/felsőért. Méretek változó f&f-es ruhákból jó a 46-48is kikben csak az 52/54 vagy fölött. Ha turiban vásárolok pl Háda volt példa hogy 48as jó volt de volt hogy csak az 54es. Gondolom szabás függő. Mivel neten keresztül nem tudom felpróbálni olyan oldal kéne ahol 52es mérettől felfelé lehet jelölni a szűrőt, inkább biztosra mennék és kicsit lógjon mint feszüljön. 21 éves vagyok és lány szóval ennek függvényében kéne egy megbízható webshop :)


Köszi :)



2021. márc. 26. 11:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Én a H&M oldaláról szoktam rendelni, ott megvan a fix méretem és nagyon jó minőségű ruhák vannak ott. Lehet hogy kicsit drágábbak, mint a KIK-ben, de tényleg megéri + ha nem jó vissza lehet küldeni. Tescot szeretem még én is, meg talán az Auchan de ott inkább fehérneműt veszek. Meg néha Sheinről szoktam rendelni (ott van olcsóbb meg drágább ruha is, de a véleményemet nézd meg, nehogy rossz minőségű legyen)

Remélem tudtam segíteni:)

2021. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!