Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttatok már embereket akik...

Láttatok már embereket akik olyan csúnya ruhában voltak, hogy az már szép? Pl igaz hogy tiszta, friss illatú, de pl 3 számmal nagyobb full lukas szakadt póló, azon egy szűk ujjatlan, és hozzá normális nadrág.

Figyelt kérdés

Tehát hogy van az öltözéken olyan ami ilyen patchwork szerűen ocsmány.

Az ilyen emberekről mit gondoltok? Kertészkedett? Fázott? Ez a divat? Vagy épp most harcolt meg egy medvével?



2021. márc. 26. 16:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ember amúgy csinos modell alkatú férfi vagy nő.
2021. márc. 26. 16:26
 2/7 anonim válasza:
64%
Ha jol nez ki az illeto, akkor tok mindegy a ruha. Ugyanigy ha szarul nez ki, de szep ruhaban van, meg nem lesz szep.
2021. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom nekem ez az alter stílus mostanában nagyon erőltetett, mindent magukra húznak, én sajnos vagy nem sajnos ezzel nem tudok azonosulni. Rossz véleményem nincs róluk, mert másnak meg lehet az nem jön be, amit én képviselek, de nem tetszenek.
2021. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
48%
Így szoktam kinézni, ha kerti munkából hazaérek. De tavaly pl. Volt olyan, hogy L méretű cannabis-os pólóban voltam, ami combközépig ér, zokni papuccsal.
2021. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

4

Kerti munka és cannabisos póló? Hmm, remélem, hogy szingli vagy.

2021. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Mi problémád a kerti munkával?
2021. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs vele problémája, szerintem udvarolni próbált :)
2021. márc. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!