Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor a nap egy részében...

Mikor a nap egy részében kiöltözve kell lenned, egész nap úgy szoktál lenni, vagy elviszed magaddal a ruhádat, és felveszed arra az időre, amíg kell?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok egész nap általában. Rossz lenne plusz egy szettet, alkalmi cipőt, szoknyát, blúzt, mindent cipelni is magammal, és vigyázni, hogy ne gyűrődjön.

2021. márc. 27. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
változó, van amikor viszem magammal
2021. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen a ruha. Amíg sulis voltam,a kényelmetlen ünneplő ruhát csak addig viseltem amíg muszáj volt. Munkaruhát szintén. Felnőttként nem szarakodok ilyesmivel, ha jelenés van, akkor felveszek egy egyszerű de kényelmes egyberuhát, rá egy blézert aztán max a blézert leveszem később. Kényelmetlen alkalmi cipőt már nem hordok, ahova mennem kell, mindenhová megfelel a laposabb sarkú is.
2021. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha a nap többi részében sem néz ki hülyén, hogy abban vagyok, akkor az egyszerűség kedvéért az van rajtam egész nap.
2021. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!