Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is van aki legszivesebben...

Más is van aki legszivesebben mindig melegitonadragban jarna?

Figyelt kérdés

27 eves ferfi vagyok. Furan ereznem magam ha melegito nadragban jarkalnek, de sokkal kenyelmesebb lenne.

Informatikus vagyok, szoval elvileg nem kene nagyon kicsipnem magam meloba. Ennek ellenere meg sosem mentem be melegitoben. Szivem szerint abban mennek boltba, orvashoz, lakashitelt intezni, meg eskuvore is. XD

Ha videken vagyok csaladdal vagy barkacsolok akkor meg praktikus okokbol nem hordok melegitot. Beleragadnak a szoszok meg a lenyirt fu, koszolodik, konnyen serul.

Sok nadragot es ovet probaltam mar, altalaban farmerben vok de egyik sem az igazi. Nem szeretem hogy merev, foleg azt nem hogy nem gumis. Vagy kilog a seggem vagy tul szoros. A hideg ovcsat hozzaer a hasamhoz. Altalaban kicsit bo szaru farmerekben jarok. Kicsit furcsa hogy szokszor nem ugy oltozkodom ami illik a stilusomhoz. Gyakran a kenyelmeset valasztom. Foleg kamaszkent volt igy, tobben azt hittek nagy rapper vok pedig csak kenyelmesnek tartottam a bo ruhakat. Mundjuk szeretem a rappet de kicsit felreertettek a megjelenesem. Van par jol kinezo slim nadragom amit ritkan hordok mert kellemetlenul erzem magam bennuk.

Egyebkent nem vok ennyire laza, inkabb erosen kenyszeres. Ha kenyelmetlenul erzem magam egy ruhaban akkor az annyira frusztral egesz nap hogy akadalyoz a koncentracioban meg minden. Mint mikor vkinek faj a foga.

Mas is van aki hasonlo keppen erez? Tudom, akad akinek komoly problemai vannak de en most nem hozzajuk szolok. :-D

Talalt vki kompromisszumot? Pl. Vmi gumis farmer szeruseg mint a kolkoknek. Persze kulturaltabban nezne ki. A polom ugysem turom be szoval azt a kutya nem latja.

Ti nem tartjatok kenyelmetlennek az utcai nadragokat?



2021. márc. 27. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Én meg nem tudnám felvenni 24 n
2021. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1: Pedig nagyon kényelmes, egyszer próbáld ki. :-)
2021. márc. 27. 20:20
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Kösz, nem! :)
2021. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igeeeeeeeeen!! Teljesen megértelek, utálom, ha derékban szorít a nadrág. Vagy a szoknya. Nézd mit találtam neked! Nézd meg, szerintem rohadt jó. És ilyet egyébként felnőtt méretben is találtam már, igaz, csak egyetlen egyszer. Ezzel a megoldással nem látszik, hogy gumis és bármikor állítható!

[link]

2021. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Zseniális, és is gondolkodtam már ilyesmin. :-) Lehet teszek egy próbát.
2021. márc. 27. 20:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, piackutatunk, felmérjük az igényeket és nekiállunk a nagyipari gyártásnak.
2021. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én inkább a piac részét vállalnám. :-) Már ki is vagyok kutatva, várom a terméket.
2021. márc. 27. 20:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is piac vagyok :)
2021. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Voegele-ben volt régebben utcai nadrág jó minőségű póló anyagból. Legjobb!
2021. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen, annyira jó lenne. Mennyország a macinaci a rohadás szűk farmerek, feszülős harisnyák és pociszorító szoknyák világában.
2021. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!