Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is van aki legszivesebben...

Más is van aki legszivesebben mindig melegitonadragban jarna?

Figyelt kérdés

27 eves ferfi vagyok. Furan ereznem magam ha melegito nadragban jarkalnek, de sokkal kenyelmesebb lenne.

Informatikus vagyok, szoval elvileg nem kene nagyon kicsipnem magam meloba. Ennek ellenere meg sosem mentem be melegitoben. Szivem szerint abban mennek boltba, orvashoz, lakashitelt intezni, meg eskuvore is. XD

Ha videken vagyok csaladdal vagy barkacsolok akkor meg praktikus okokbol nem hordok melegitot. Beleragadnak a szoszok meg a lenyirt fu, koszolodik, konnyen serul.

Sok nadragot es ovet probaltam mar, altalaban farmerben vok de egyik sem az igazi. Nem szeretem hogy merev, foleg azt nem hogy nem gumis. Vagy kilog a seggem vagy tul szoros. A hideg ovcsat hozzaer a hasamhoz. Altalaban kicsit bo szaru farmerekben jarok. Kicsit furcsa hogy szokszor nem ugy oltozkodom ami illik a stilusomhoz. Gyakran a kenyelmeset valasztom. Foleg kamaszkent volt igy, tobben azt hittek nagy rapper vok pedig csak kenyelmesnek tartottam a bo ruhakat. Mundjuk szeretem a rappet de kicsit felreertettek a megjelenesem. Van par jol kinezo slim nadragom amit ritkan hordok mert kellemetlenul erzem magam bennuk.

Egyebkent nem vok ennyire laza, inkabb erosen kenyszeres. Ha kenyelmetlenul erzem magam egy ruhaban akkor az annyira frusztral egesz nap hogy akadalyoz a koncentracioban meg minden. Mint mikor vkinek faj a foga.

Mas is van aki hasonlo keppen erez? Tudom, akad akinek komoly problemai vannak de en most nem hozzajuk szolok. :-D

Talalt vki kompromisszumot? Pl. Vmi gumis farmer szeruseg mint a kolkoknek. Persze kulturaltabban nezne ki. A polom ugysem turom be szoval azt a kutya nem latja.

Ti nem tartjatok kenyelmetlennek az utcai nadragokat?



2021. márc. 27. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és tavaly vettem először utcára való gumis derekú nadrágot, azóta szinte nem is hordok mást. Nekünk szerencsénk van ilyen szempontból.

Fiam már felnőtt méret, neki a kínaiban találtunk többször gumis derekú, nagyon puha anyagú farmert.

2021. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
👍👍👍
2021. márc. 28. 12:00
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom érdekel-e még, de esetleg varrathatnál magadnak nadrágot.

Gondolom az a problémád egy része, hogy a kapható férfinadrágok fenékre simulnak, és nagyon lent van a derekuk. Ezen egy egyedi szabásminta tud segíteni.

(Nekem hasonló a problémám nőként. Nagyon kiáll a szeméremcsontom, és a női nadrágokban egyszerűen nem fér el az intim szférám, mert a többi nőnek nem áll ki annyira a szeméremcsontja, és ezért szűkre szabják azt a részt. Igazán kényelmes nadrágom csak olyan van, aminek kicsit "ejtett" az ülepe elölről.)

2021. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Haha, mit találtam! Nézzétek meg Vince-t gumis derekú farmergatyában!

[link]

Sztem csini. :)

2021. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13: Lehet megpróbálom. Előtte még egyszer megrohamozom a ruhaboltokat és ha nem találok kényelmeset akkor varrathatok magamnak. Így legalább nem szerencsétlen Indiai gyerekek szívnak a melóval. Ez sem jutott vhogy eszembe. Pedig tudom hogy léteznek még varrónők és szabók, csak elterelte a figyelmem a plázakultúra.

Amennyit zsörtölődtem a dolgon annyi energiával már meg is oldhattam volna. :-)

14: Tényleg. A nadrág mellé lehet és is kigyúrom magam. Talán egy áll implantátum meg orrplasztika. Oszt olyan jól fogok kinézni, az sem zavarja majd a népeket ha pucéron mászkálok. :-)

2021. márc. 28. 14:03
 16/17 anonim ***** válasza:

Még nekem sem jutott eszembe, hogy varrassak. Pedig dédszüleim között volt úriszabó. De biztos nem olcsó mulatság. Sztem meglévő nadrágokat (esetemben szoknyákat is) kellene átalakítani. Ill. esetleg jó minőségű, de olcsó darabot venni direkt.

Lécci értesíts, ha meztelenkedsz, majd jól megnézlek.

2021. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Arra figyelmeztetlek, mint magam is hobbyvarró, hogy a meglévő ruhából CSAK kisebbet lehet csinálni, nagyobbat nem igazán.

#13 vagyok

2021. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!