Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű farmert vegyek...

Milyen méretű farmert vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki ajándékba venni egy farmert, de nagyon nem vagyok otthon a férfi farmerméretekben. 195 cm magas és 93 kg körül van, nem mondanám pocakosnak, átlag testalkatú. A webshopban 31-től 38-ig vannak a férfi farmerméretek, és én egy 34-est néztem ki (mintha rémlene, hogy láttam nála ilyen méretű nadrágot), de nem vagyok benne biztos, hogy ez jó neki, ezért szívesen várok tippet/tapasztalatot. :)

2021. márc. 28. 13:17
A kérdező szavazást indított:
34 méret
33 méret
valami más (írd le válaszban)
7 szavazat
 1/3 anonim válasza:
100%
Én sem vagyok profi férfi farmer szakértő, de azt tudom ajánlani, hogy inkább nagyobb méretet vegyél neki, mert akkor max. majd felvesz hozzá egy övet vagy beszűkítitek stb. Remélem tudtam valamennyit segíteni! (: 🧡
2021. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj mán.

A női gatyával ellentétben a férfi gatyák logikusan vannak méretezve és nem variálják 10 évenként. A derékmérete collban, ez a mérete. Valahogy mérd le.

A 34-es szerintem kicsi lesz neki, már ha egyáltalán a derékméretet adtad meg nekünk, nem a hosszméretet, mert az is van ám (és ha az rövid, azon nem is lehet segíteni).

Nekem W33/L32, 180cm/78 kg-ra.

2021. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na azért egyik másik fazon/szabás/márka között simán másfél számnyi különbségek vannak. Az se mindegy mennyire ellasztikus az anyag. Bő, slim, skinny, super skinny, carrot (lábnál szűk, hasnál nagy)... Nem ugyanazt a méretet veszi az ember a különbözőkből. És az is számít +/- egy számot, hogy adott valaki mennyire slamposan/passzolósan szereti magán a ruhát: te ismered a barátodat. Korosztályok között sokkal nagyobb differencia adódik ebből, minthogy mekkora maga a manus a ruhában.


Én (F) is beleférek W33/L32-esekbe, pedig most bőven több vagyok a kelleténél, 182cm/91kg, nyilvánvaló, hogy a barátod sem szélesebb, sőt. Ez fazon és lazaság kérdése, de 34 fölé ne menj szerintem.

2021. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!